KOVOMONT ROSICE, s.r.o.

Stěžejní činností strojního zámečnictví Kovomont Rosice, s.r.o. se sídlem v Chrudimi je především výroba a montáž ocelových konstrukcí hal, mostů a dalších technologických celků.

0 (0 hodnocení)

+420 469 620 373

Main

Popis činnosti

Sháníte dodavatele ocelových konstrukcí pro své zákazníky? Hledáte spolehlivého partnera v tomto oboru? Stěžejní činností naší firmy KOVOMONT ROSICE, s.r.o. se sídlem v Chrudimi je především výroba a montáž ocelových konstrukcí hal, mostů a dalších technologických celků.

Dále také nabízíme autodopravu, práci s autojeřáby D20, zámečnické práce, svářečské práce, sváření elektrickým obloukem a v ochranné atmosféře, výrobu dopravních systémů v pásové dopravě v severočeských povrchových dolech, kde jsme získali mnoholeté zkušenosti. Montáže zateplení (kingspan).

Předností naší firmy je cena, kvalita a pružnost provedení zakázky. Cílem firmy KOVOMONT ROSICE, s.r.o. je být spolehlivým partnerem pro své zákazníky, uspokojovat jejich požadavky, a tím dosahovat jejich spokojenosti.

Pracovní kolektiv naší společnosti se skládá z vysoce odborně kvalifikovaných pracovníků z bývalého výrobního závodu Transporta Chrudim a montážní divize Tramontáž a ostatních pracovníků s dlouholetou činností v oboru.

Máte-li zájem o spolupráci se spolehlivou firmou s dlouholetou tradicí, kontaktujte nás.

Těšíme se na budoucí spolupráci! _

Produkty

Ocelové konstrukce Technologické celky Dopravní systémy v pásové dopravě

Služby

Výroba a montáž ocelových konstrukcí Zámečnická výroba Kompletace, opravy a montáž strojních zařízení Svářečské práce Pronájem montážní plošiny

Certifikáty

CQS CERTIFICATE EN ISO 9001 : 2000 ITC ČSN EN ISO 9001 : 2001 CQS CERTIFIKÁT ČSN EN ISO 9001 : 2001 ČSN EN ISO 3834-2:2006 Stavební technické osvědčení Certifikát systému řízení výroby

Kontakty

Telefony

+420 469 620 373 Main
+420 602 107 224 Mobile

Emaily

kovomont.rosice@centrum.cz
kovomont.rosice@atlas.cz

Odkazy

https://www.kovomontrosice.cz website

Facebook

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu