Ověřená firma

CTC Plzeň s.r.o. – tepelná čerpadla

Úsporné vytápění i ohřev vody. Každý dům i rodina si žádá své.

100 (1 hodnocení)

+420 776 316 809

Obchodně technický zástupce

Popis činnosti

Už téměř deset let vám pomáháme vytvářet útulnější domov. Vždyť jaká by to byla domácí pohoda bez příjemného tepla. A abyste byli co nejspokojenější, nabízíme vám služby od A do Z.

Společnost CTC Plzeň s.r.o. se zabývá návrhem, prodejem a montáží energetických zařízení, jako jsou tepelná čerpadla a klimatizace. Dále nabízíme kompletní instalace otopných soustav (podlahové, stěnové nebo radiátorové vytápění).

Naše služby zajišťujeme od návrhu po realizaci, tzv. "na klíč", s důrazem na kvalitu služeb a spokojenost zákazníka. Samozřejmostí je také záruční a pozáruční servis dodávaných zařízení.

Rádi vám poradíme a pomůžeme s čímkoli z oblasti tepelných čerpadel - ohřev TÚV i vytápění. Tato zařízení nejen prodáváme, ale také je navrhujeme i instalujeme. Svými službami se snažíme o vaši maximální spokojenost.

Chtěli byste vytvořit cenovou nabídku nebo pouze poradit? Rádi byste si domluvili osobní schůzku s technikem přímo u vás? Napište nám. Rádi zodpovíme jakýkoliv váš dotaz či připravíme konkrétní nabídku přímo pro Vás.

Těšíme se na budoucí spolupráci s Vámi.

Produkty

Japonská tepelná čerpadla Tepelná čerpadla Sálavé podlahové vytápění Konvenční podlahové vytápění Radiátorové vytápění Stěnové vytápění dotace

Služby

Montáž tepelných čerpadel Posouzení záměru, vč. ekonomické analýzy Návrh nejvhodnějšího systému Tvorba projektové dokumentace Realizace na klíč Proškolení Záruční servis Pozáruční servis Kotlíkové dotace

Značky

Mitsubishi Zubadan Mitsubishi Power Inverter

Kontakty

Telefony

+420 776 316 809 Obchodně technický zástupce
+420 776 643 505 Jednatel
+420 737 857 707 Administrativa, dotace

Emaily

info@ctcplzen.cz

Odkazy

www.ctcplzen.cz
www.zubadan.cz
www.mitsubishi-zubadan.cz

Facebook

Hodnocení

  • 100 od , 28.11.2019 15:12
    100 % dávám firmě ctcplzen.cz. Velké poděkování patří p. Ing. Petrmichlovi a jeho kolegům za vstřícné jednání, profesionalitu, perfektní práci a ochotu.

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu