CTC Plzeň s.r.o. – tepelná čerpadla

100 (1 hodnocení)

+420 776 316 809

Main

Popis činnosti

Přemýšlíte o úsporném a ekologickém vytápění? Stavíte dům a potřebujete zdroj tepla? Už vám nevyhovuje starý kotel? Od toho jsme tu my! Vyznáme se v čerpadlech, jejich realizaci, úspoře, dotacích, projektové činnosti, bezpečnosti staveb i v tarifech. Přivedeme vám domů teplo bez starostí.

Už téměř deset let vám pomáháme vytvářet útulnější domov. Vždyť jaká by to byla domácí pohoda bez příjemného tepla. A abyste byli co nejspokojenější, nabízíme vám služby od A do Z. Společnost CTC Plzeň s.r.o. se zabývá návrhem, prodejem a montáží energetických zařízení, jako jsou tepelná čerpadla a klimatizace. Dále nabízíme kompletní instalace otopných soustav (podlahové, stěnové nebo radiátorové vytápění).

Naše služby zajišťujeme od návrhu po realizaci, tzv. "na klíč", s důrazem na kvalitu služeb a spokojenost zákazníka. Samozřejmostí je také záruční a pozáruční servis dodávaných zařízení. Rádi vám poradíme a pomůžeme s čímkoli z oblasti tepelných čerpadel - ohřev TÚV i vytápění.

Produkty

Japonská tepelná čerpadla Tepelná čerpadla Sálavé podlahové vytápění Konvenční podlahové vytápění Radiátorové vytápění Stěnové vytápění

Služby

Montáž tepelných čerpadel Posouzení záměru, vč. ekonomické analýzy Návrh nejvhodnějšího systému Tvorba projektové dokumentace Realizace na klíč Proškolení Záruční servis Pozáruční servis Kotlíkové dotace

Značky

Mitsubishi Zubadan Mitsubishi Power Inverter

Speciality

Dotace na tepelná čerpadla

Kontakty

Telefony

+420 776 316 809 Main
+420 776 643 505 Alt
+420 737 857 707 Mobile

Emaily

info@ctcplzen.cz

Odkazy

http://www.ctcplzen.cz website
http://www.zubadan.cz/ menu

Facebook

Hodnocení

  • 100 od , 28.11.2019 15:12
    100 % dávám firmě ctcplzen.cz. Velké poděkování patří p. Ing. Petrmichlovi a jeho kolegům za vstřícné jednání, profesionalitu, perfektní práci a ochotu.

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu