Ověřená firma

STROJÍRNA VIMPERK spol. s r.o.

Trvale investujeme do moderních technologií, které zlepšují parametry našich výrobků a jsou současně šetrnější k životnímu prostředí.

0 (0 hodnocení)

+420 388 402 311

Popis činnosti

Činnost firmy je založená na třech segmentech - velkosériové obrábění, montáž průmyslové elektrotechniky a výroba strojírenských součástek pro automobilový průmysl. Společnost Strojírna Vimperk spol. s r.o. byla založena v roce 1993.

Na CNC obráběcích strojích opracováváme díly z oceli, šedé i tvárné litiny, hliníku nebo výpalky určené pro montáž do nákladních automobilů a přívěsů, traktorů, stavebních strojů, vysokozdvižných vozíků a ostatní mobilní techniky. Trvale investujeme do moderních technologií, které zlepšují parametry našich výrobků a jsou současně šetrnější k životnímu prostředí.

Pro činnost montáž průmyslové elektroniky slouží samostatná budova s výrobní plochou 500 m čtverečních, kde se provádí montáž rozvaděčů, zářivek, termostatů a kabelových svazků určených do chladírenské techniky.

Společnost se stala významným zaměstnavatelem ve zdejší oblasti a v současnosti v ní pracuje šest desítek zaměstnanců. Naším trvalým cílem je být spojováni v povědomí zákazníků s výrobky, které dosahují trvalé kvality, se spolehlivostí dodávání a s ochotou řešit a uspokojovat jejich aktuální potřeby a požadavky.

Těšíme se na budoucí spolupráci!

Produkty

Strojírenské součástky Elektronická zařízení Podvozkové komponenty Součásti pohonů

Služby

Automobilový průmysl Velkosériové obrábění Frézování a soustružení CNC Lisování komponentů Tepelné zpracování Povrchová úprava Obrábění odlitků Montáž průmyslové elektrotechniky Kompletace kabelových svazků Montáž elektronických konstrukčních celků

Kontakty

Telefony

+420 388 402 311 hlavní telefon
+420 388 402 314 Tel.

Emaily

info@strojvimp.cz

Odkazy

www.strojvimp.cz

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu