Popis činnosti

Sháníte zemědělskou, lesnickou, stavební či komunální techniku? Tak jste u nás správně!

Naše společnost vznikla v roce 1997. Původně se firma zaměřovala na prodej strojů do zemědělství. Postupně ale rozšířila svůj prodejní sortiment podle požadavků svých zákazníků i o stroje do lesa, komunální a také stavební techniku.

V současnosti je firma výhradním dovozcem strojů od více než patnácti předních světových výrobců a její prodejní síť sestává z asi padesáti smluvních prodejců. Cílem společnosti je nabídnout co nejlepší stroje za přijatelných cenových podmínek. Prostě stroje pro opravdovou práci.

Samozřejmostí a nedílnou součástí prodeje je kvalitní záruční a pozáruční servis na všechny typy nabízených strojů, včetně rychlých dodávek náhradních dílů.

Jsme hrdým zaměstnavatelem, který vytváří výborné pracovní prostředí a nabízí stabilitu zavedené společnosti. Práce svých zaměstnanců si vážíme a pečujeme o jejich osobní i kariérní růst.

Produkty

zemědělská technika stavební technika lesní technika komunální technika lesní nástavby nakládací technika stroje na zpracování dřeva čelní nakladače teleskopické manipulátory hydraulická rypadla závěsná dopravní technika kolové nakladače traktory sněhové frézy adaptéry a nářadí

Služby

prodej velkoobchod strojů půjčovna servis bazar

Certifikáty

ISO

Kontakty

Telefony

+420 565 534 076 Main
+420 737 205 114 Alt
+420 565 534 899 Fax
+420 777 784 253 Mobile

Emaily

manatech@manatech.cz

Odkazy

http://www.manatech.cz

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu