GASTRO SERVIS Plzeň s.r.o.

Naším cílem je vstřícnost k zákazníkovi, kvalita, cena a komplexnost nabízených služeb!

0 (0 hodnocení)

+420 603 240 829

Main

Popis činnosti

Naše společnost nabízí prodej, montáž a servis gastrozařízení. Velkou předností naší firmy je kompletnost služeb v oblasti gastronomie. Zpracujeme pro Vás technologický návrh řešení Vašeho provozu a vybavíme veškerou technologií, nerezovým nábytkem a veškerými doplňky, jako je nádobí, porcelán, příbory a další.

Náš kuchařský profesionál Vás vyčerpávajícím způsobem zaškolí do obsluhy technologie, předá Vám své zkušenosti získané mnoholetou praxí v gastronomii a pomůže při dotváření vlastních receptur nejvyšší kvality.

Zajistíme Vám také financování zakoupených strojů a zařízení, které se nejlépe hodí pro Vaši společnost.

Samozřejmostí je také servis, který u nás zajišťují profesionálně vyškolení servisní technici.

Vycházíme ze záměru maximálně uspokojovat potřeby všech zákazníků. Naším cílem je vstřícnost k zákazníkovi v kvalitě, ceně i komplexnosti služby.


Těšíme se na budoucí spolupráci! _

Produkty

Konvektomaty, pekařské pece Grilly, pece, slamandry, grilovací desky Sporáky, varné kotle, pánve Fritézy, vařiče těstovin Myčky, mrazáky, chladničky Mixéry, škrabky Chladící stoly Nerezový nábytek Digestoře Kávovary Pizza program Vodní lázně Nádobí, porcelán, příbory Hrnce, rendlíky, pekáče Kuchyňské náčiní Barmanské potřeby Nože, brusky Řeznické potřeby Cukrářské potřeby Termoboxy Gastronádoby Chafingy a příslušenství Chemie a sanitace

Služby

Prodej Montáž Servis Technologické návrhy Profylaktické prohlídky Kuchařské zaškolení Odbornostní podpora Poradenství Zajištění financování

Kontakty

Telefony

+420 603 240 829 Main
+420 377 380 749 Alt

Emaily

info@gastro-servis.cz

Odkazy

http://www.gastro-servis.cz website

Facebook

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu