TANTO s.r.o.

0 (0 hodnocení)

+420 545 235 110

Popis činnosti

TANTO s.r.o. dodává na český trh ochranné nátěrové systémy určené k široké škále použití ve všech oblastech průmyslu. Agresivní podmínky, způsobené průmyslovým nebo chemickým prostředím, jsou jedny z nejnáročnějších, kterým musí nátěrové systémy odolávat a současně splňovat vysokou odolnost vůči korozi. Pro náročný trh dodáme nátěrové systémy vysoké kvality.

Firma vznikla 13. října 1997 jako subjekt zabývající se dovozem a distribucí průmyslových barev Sigma Coatings (nynější název PPG Protective and Marine Coatings) a návrhy celých nátěrových systémů a jejich technologických postupů v průmyslové oblasti. Firma Sigma Coatings Holandsko je jeden z nejstarších výrobců nátěrových hmot (tradice od roku 1722).
Vzhledem k rozsáhlému sortimentu, který zahrnuje nátěrové hmoty jak do obvyklých podmínek, tak i hmoty určené do podmínek extrémních (chemické prostředí, vysoké teploty, hmoty vysokosušinové - ekologické), je naše firma schopna pokrýt požadavky všech zákazníků. Vysoká kvalita výrobků firmy Sigma (zárukou je certifikace ISO 9001), příznivé ceny.

Produkty

Sigma AquaCover SigmaCover SigmaDur SigmaFast SigmaGuard CSF SigmaGuard SigmaLine SigmaNovaGuard SigmaPhenguard SigmaPrime SigmaShield SigmaTherm SigmaVikote, SigmaWeld SigmaZinc, PSX ochranné nátěrové hmoty

Služby

prodej dodávka sklad

Kontakty

Telefony

+420 545 235 110 hlavní telefon
+420 545 235 103 další telefon

Emaily

info@tanto.cz

Odkazy

www.tanto.cz

Kontakty

Otevírací hodiny

Po 8 - 17 Dnes
Út 8 - 17
St 8 - 17
Čt 8 - 17
8 - 17

Klíčová slova

ochranné nátěrové systémy protikorozní ochrana nátěrové hmoty produkty PPG SIGMA coatings

Kategorie

Koroze, ochrana před korozí Barvy, laky

Platební metody

  • faktura
  • hotově

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu