MESING spol. s r.o.

Specializujeme se na měřicí zařízení, kontrolní zařízení a automatizační techniku.

0 (0 hodnocení)

+420 545 426 211

Main

Popis činnosti

Česká firma MESING, spol. s r.o. se specializuje na měřicí zařízení, kontrolní zařízení a automatizační techniku. Zákazníkům dodáváme dílenská měřidla, kalibrační měřidla, kontrolní přípravky, měřicí stanice, kontrolní stanice, plně automatické kontrolní stanice a automatické linky.

Nezanedbatelnou skupinu výrobků tvoří dílenská měřidla, kalibrační měřidla (na kontrolu koncových měrek, válcových a třmenových kalibrů, cejchování úchylkoměrů), měřicí doteky a indukčnostní snímače (PETER HIRT).
K nejnověji rozvíjeným oblastem patří povrchová defektometrie a měřidla deformací ve vazbě na silové poměry, kdy jednou z aplikací je rovnací lis.

Měřicí a kontrolní techniku dodáváme na domácí, ale zejména zahraniční trh. K hlavním zákazníkům patří automobilový, ložiskový, elektrotechnický a plastikářský průmysl.
Kontrolní zařízení námi dodávané (dílenská měřidla, kontrolní přípravky, kontrolní zařízení poloautomatické, kontrolní zařízení automatické a automatické linky) jsou řešeny zakázkově dle požadavku a specifikací zákazníka. Na naše zařízení poskytujeme záruční a pozáruční servis. _

Produkty

kalibrační měřidla měřicí a kontrolní technika automatizační technika linky

Služby

vývoj konstrukce výroba poradenství

Značky

Optousurf PETER HIRT AEROEL

Certifikáty

ISO 9001 ISO 14001

Kontakty

Telefony

+420 545 426 211 Main
+420 545 426 219 Fax

Emaily

info@mesing.cz

Odkazy

http://www.mesing.cz

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu