O.K. Kryštof s.r.o. - Účetnictví, stavebnictví

0 (0 hodnocení)

+420 602 506 870

Účetnictví

Popis činnosti

Již více než 15 let vám nabízíme naše služby.

Účetnictví:
Za tuto dobu jsme získali řadu vynikajících klientů, kterých si velmi vážíme. Naším cílem je především kvalitní práce za slušné peníze, což je základem spokojenosti našich klientů. Pro zlepšení našich služeb jsme konečně přistoupili i ke zdokonalení těchto našich stránek. V průběhu dalších týdnů je budeme upravovat tak, abychom vám ukázali výsledky naší práce a poskytli vám alespoň základní přehled v změti předpisů a zákonů pro naše podnikání.

Stavebnictví:
V oboru stavebnictví jsme se v posledních letech přesunuli od zámečnické činnosti a montáží ocelových konstrukcí ke spíše drobnějším zakázkám na sádrokartonové výstavby, interiérové úpravy a pokládání vinylových podlah. U těchto prací se snažíme plnit požadavky klientů k jejich úplné spokojenosti. Nebráníme se novinkám a je samozřejmostí přispět našimi radami a zkušenostmi k ještě lepší výsledné kvalitě. V blízké době doplníme fotogalerii o ukázku námi realizovaných zakázek.

Služby

Účetnictví a daňová evidence Mzdy a personalistika Daňová přiznání Rekonstrukce bytů a RD Vinylové podlahy Sádrokartonové vestavby

Kontakty

Telefony

+420 602 506 870 Účetnictví
+420 774 224 600 Stavebnictví

Emaily

dana@okkrystof.cz

Odkazy

http://www.okkrystof.cz

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu