Ověřená firma

Ubytovna - Domov mládeže Jedovnická 10, Brno–Líšeň

Kvalitní ubytování za příznivé ceny v klidném prostředí městské části Brno–Líšeň v blízkosti tramvajové a autobusové zastávky Novolíšeňská.

82 (1 hodnocení)

+420 774 990 783

Popis činnosti

Poskytujeme převážně dlouhodobé ubytovací služby za nejnižší možné ceny pro firemní i individuální klientelu. Nabízíme levné ubytování pro Vaše zaměstnance, studenty a turisty. Pro dlouhodobě ubytované nabízíme atraktivní slevy.

Ubytovna je v provozu nonstop 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Rezervace a objednávky přijímáme osobně, telefonicky či emailem. Pokoje s vlastním sociálním zařízením a kuchyňkou. Parkování pro ubytované.

Pobyt u nás si můžete zpestřit návštěvou našeho sportovního areálu. Nabízí jedinečné sportovní vyžití pro Vás, Vaše přátele a rodinu i pro sportovní týmy. Hlavně přes léto tak můžete využít možnosti k přátelským setkáním a utkáním. Vlastní tenisové kurty, minigolf, víceúčelové hřiště. MHD je od Lidlu v bezprostřední blízkosti.

Na recepci je možno zakoupit bagety, cukrovinky a chlazené nápoje. V prostorách recepce je k dispozici automat na teplé nápoje (káva, capuccino, čokoláda, čaj).

Těšíme se na Vás!

Služby

Ubytování Sportovní využití Apartmány Vlastní soc. zařízení, kuchyňka Parkování před ubytovnou Připojení k bezdrátovému internetu Pračka v přízemí vedle recepce Dvoulůžkové pokoje Třílůžkové pokoje

Kontakty

Telefony

+420 774 990 783 hlavní telefon
+420 544 422 811 Tel.

Emaily

havlickova@sssebrno.cz
recepce@sssebrno.cz

Odkazy

www.ubytovna-hotel.cz

Hodnocení

Prostředí
100
Lokalita
80
Cena
100
Personál
50
  • 82 od , 19.08.2014 18:40
    rekonstrukce nutná...

Kontakty

Otevírací hodiny

Po nonstop
Út nonstop
St nonstop
Čt nonstop Dnes
nonstop
So nonstop
Ne nonstop

Klíčová slova

ubytování apartmány levné ubytování ubytování pro zaměstnance ubytování pro studenty ubytování pro turisty tenisové kurty minigolf ubytovací služby ubytovna Jedovnická dlouhodobé ubytování krátkodobé ubytování firemní ubytování pokoje ubytovna ubytování Brno ubytovna Brno levné ubytování Brno levné ubytování v Brně Brno

Kategorie

Ubytovny, ubytování Ubytování v soukromí

Platební metody

  • hotově
  • faktura

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu