HELIA SPORT Brno

Síť specializovaných sportovních prodejen a servisů po celé republice. Obrovský výběr v celém nabízeném sortimentu.

0 (0 hodnocení)

+420 541 241 291

Main

Popis činnosti

Na naší prodejně naleznete širokou nabídku zboží pro sjezdové i běžecké lyžování, snowboardy včetně helem, doplňků a oblečení. V letní sezóně se specializujeme na cyklistiku a in-line bruslení, také kompletní sortiment doplňků, oblečení a přileb.

Naleznete zde i spoustu outdoorového oblečení, stany, spacáky, batohy.Nabízíme také kvalitní outdoorovou a běžeckou obuv. Na prodejně poskytujeme kompletní servis zimního vybavení, v létě servis kol všech značek a in-line bruslí. Konkrétní produkty naleznete v našem e-shopu.

Prodejna je vybavena servisem zimního vybavení WINTERSTEIGER v kategorii WORLD CUP RACING SERVICE******. Servisní centrum ROCKSHOX.

Naši zaměstnanci se pravidelně věnují sportu a mají k němu pozitivní vztah a procházejí pravidelnými školeními a vzdělávacími kurzy.

Snažíme se osobně věnovat každému zákazníkovi a plnit jeho přání.

Těšíme se na Vaši návštěvu!

Produkty

Sjezdové lyže Lyžařské boty Lyžařské helmy a brýle Lyžařské oblečení Běžky Boty na běžky Oblečení na běžky Snowboardy Boty na snowboard Oblečení na snowboard Hole Vázání Chrániče Batohy Doplňky Běžecké boty Trekové boty Karimatky Spacáky Stany Jízdní kola Elektrokola Koloběžky Cyklistické oblečení Cyklistické komponenty Inline brusle Lední brusle Skate a Longboard

Služby

Prodej sportovních potřeb E-shop Servis ski a cyklo Testcentrum Půjčovna Doprava zdarma nad 2 000,-

Značky

ROCKSHOX MONTANA Modular MASS NORDICA FISCHER REIMA SPECIALIZED GIANT Rock Machine INOV Rollerblade Alpina POC Elan Phenix SPYDER Descente LEKI Smith Salomon

Kontakty

Telefony

+420 541 241 291 Main
+420 776 707 504 Mobile

Emaily

brno@heliasport.cz

Odkazy

http://www.heliasport.cz website

Facebook

Nejbližší podobné firmy

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu