Ověřená firma

Střední škola gastronomie a služeb, Liberec, Dvorská 447/29, p.o.

0 (0 hodnocení)

+420 482 424 311

Akční nabídka

Popis činnosti

Vítáme do našich řad všechny mladé absolventy základních škol, kteří mají zájem a chuť získat vzdělání v našich oborech, které mají dobrou perspektivu.

Na naší škole můžete studovat jak tříleté obory, tak i čtyřleté.

Dnešní Střední škola gastronomie a služeb navazuje na dřívější předválečnou výchovu učňů a žáků, ale vytvořila si již vlastní novou tradici v době, kdy nesla ještě název Střední odborné učiliště. Představují ji především GASTRODNY, pořádané každoročně na jaře v libereckém Babylonu a v posledních letech v restauraci Centrum. Nejlepší žáci školy zde předvádějí nejen umění ve stavbě slavnostních tabulí, ale i výrobky specialit studené kuchyně a cukrářských výrobků. Neodmyslitelnou součástí GASTRODNŮ jsou módní přehlídky modelů žáků oborů pánský a dámský krejčí a samozřejmě i módní účesy našich kadeřnic. Kromě této hlavní přehlídky připravují naši mladí kuchaři a číšníci již od druhého ročníku rauty a slavnostní hostiny při různých příležitostech pro podnikatele, kulturní instituce, školy.

Krejčí a kadeřnice předvádějí svou dovednost každoročně na mnoha módních přehlídkách a odborných soutěžích.

Služby

4leté obory: hotelnictví gastronomie kosmetické služby ekonomika a podnikání gastronomie - nástavba vlasová kosmetika - nástavba info maturity 3leté obory: kuchař číšník kadeřník cukrář krejčí prodavač

Kontakty

Telefony

+420 482 424 311 hlavní telefon

Emaily

sosgs@sos-gs.cz

Odkazy

www.sos-gs.cz website

Facebook

Kontakty

Otevírací hodiny

Po 7:30 - 16 Dnes
Út 7:30 - 16
St 7:30 - 16
Čt 7:30 - 16
7:30 - 16

Klíčová slova

střední škola gastronomie služby vzdělání dospělých

Kategorie

Školy střední

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu