Penzion Anička

0 (0 hodnocení)

+420 494 663 138

Popis činnosti

Prostorný penzion je ideálním místem pro rodinnou rekreaci i hromadné akce jako jsou školení, firemní večírky a školy v přírodě. K dispozici je velká terasa, kde je v létě příjemné posezení v letní restauraci. V areálu je i velké parkoviště a prostory pro venkovní grilování na ohništi s posezením, kde si můžete opéct selátko nebo vyudit klobásky.

Dětské hřiště a oplocené hřiště na míčové hry umožní vám i vašim dětem bezstarostné sportování.

Apartmány jsou komfortně zařízené s nově vybudovaným vlastním sociálním zařízením. Všechny pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením

Jídelna disponuje 48 místy u 12 stolů s dětským koutkem, kulečníkem, velkou TV, DVD, promítacím plátnem a projektorem. Penzion je vybaven malou posilovnou s rotopedem, posilovacími stroji a žebřinami.

Hlavní páteřní trasou je z velké části Jiráskova stezka vedoucí po hřebenech Orlických hor kolem nejvyššího vrcholu Velké Deštné.

V okolí Orlických hor můžeme najít velké množství upravených cyklostezek. K dispozici jsou pro turisty tzv. cyklobusy. Provoz autobusů pro turisty a cyklisty do Orlických hor je zajišťován hned třemi autobusovými dopravci.

Produkty

apartmány prostorné pokoje domácí kuchyně

Služby

ubytování zimní a letní rodinná rekreace školy v přírodě zimní lyžařské kurzy školení jednodenní i vícedenní s ubytováním firemní akce abiturientské srazy rauty, oslavy posilovna, bar

Kontakty

Telefony

+420 494 663 138 hlavní telefon
+420 606 642 253 další telefon

Emaily

rezervace@penzionanicka.cz

Odkazy

http://www.penzionanicka.cz

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu