EKOLEVEL s.r.o.

Česká společnost Ekolevel s.r.o. se již od roku 1996 specializuje na čištění a údržbu kanalizací a pokládku zámkové dlažby.

0 (0 hodnocení)

+420 377 267 594

Popis činnosti

Specializujeme se na čištění a údržbu kanalizací a pokládku zámkové dlažby.

Pracujeme rychle, kvalitně a spolehlivě. Od založení společnosti jsme zbavili problému s ucpanou či poškozenou kanalizací celou řadu firem, domácností i státních podniků.

Zajišťujeme čištění komunikací kropícími a zametacími vozy. Čištění provádíme po vlastních stavebních úpravách, ale tuto činnost nabízíme i všem ostatním. Zameteme a vyčistíme komunikaci za vás po stavebních úpravách, úklid po společenských a sportovních akcích a veřejné prostranství, kropení ulic při horku apod. Dále nabízíme monitorování a revize kanalizací za pomoci samochodného kamerového systému. Také provádíme pokládku zámkové dlažby.

Zanesené kanalizace řešíme převážně tlakovým čištěním, po kterém je každé potrubí jako nové. V rámci údržby kanalizací Vám zase pomůžeme efektivně snížit riziko neočekávané havárie.

Dále provádíme čerpání odpadních vod ze septiků, žump a jímek, čištění tukových lapolů v restauracích, školských zařízeních, v nemocnicích, závodních jídelnách a ve všech dalších zařízeních s výrobou jídel.

Pro všechny nabízené služby máme účinné moderní vybavení – výkonný tlakový a sací vůz, samochodný kamerový systém, nákladní automobily, zametací vůz, rypadla a další.

Těšíme se na budoucí spolupráci!

Služby

čerpání septiků, žump, jímek monitorování bezvýkopové opravy pokládka zámkové dlažby likvidace potravinářských tuků čištění komunikací pokládka zámkové dlažby údržba a čištění kanalizací údržba komunikací napouštění bazénů odvoz a likvidace odpadu kropení komunikací

Kontakty

Telefony

+420 377 267 594 hlavní telefon
+420 377 260 329 Tel.
+420 608 421 468 Mobile

Emaily

ekolevel.jirusova@tiscali.cz

Odkazy

www.ekolevel.cz

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu