Ověřená firma

Allianz pojišťovna - ADVISORY service s.r.o.

Spolupracujeme dlouhodobě s významným pojišťovacím ústavem na našem trhu Allianz pojišťovnou a.s.

0 (0 hodnocení)

+420 465 461 781

Popis činnosti

Poskytujeme veškeré služby pojišťovny ALLIANZ. Naším cílem je nejen vybrat pro každého našeho klienta to nejvýhodnější a nejlevnější pojištění, ale zároveň dbáme na to, aby byla zachována jeho kvalita a v případě pojistné události byla tato co nejrychleji vyřízena ke spokojenosti každého klienta.

V současné době nabízíme našim zákazníkům přes padesát druhů pojištění od Allianz pojišťovny. U neživotního pojištění je to v první řadě kompletní pojištění vozidel, pojištění průmyslových rizik a odpovědnosti podnikatelů. Pro autodopravce mimo povinného a havarijního pojištění nabízíme i speciální pojištění jako např. pojištění odpovědnosti silničního dopravce a pojištění zasilatele.

U životního pojištění nabízíme kompletní skupinové životní pojištění zaměstnanců a to jak rezervotvorné tak i rizikové či kombinaci obou. Dalším druhem pojištění je pak pojištění léčebných výloh a cestovní pojištění zaměstnanců a soukromých osob, které lze taktéž uzavřít skupinově.

Samozřejmostí je kompletní správa pojistných smluv, tj. jejich vypracování, případné změny, jejich zánik a pomoc při likvidacích. V případě nutnosti jsme schopni vyřídit tyto věci ve lhůtách do 24hodin.

Naším cílem je nejen vybrat pro každého našeho klienta to nejvýhodnější a nejlevnější pojištění, ale zároveň dbáme na to, aby byla zachována jeho kvalita a v případě pojistné události byla tato co nejrychleji vyřízena ke spokojenosti každého klienta.

Agendu spojenou s likvidací pojistné událostí zpracujeme, zašleme pojistiteli a poté dozorujeme až do jejího vyřízení.

Služby

Pojištění majetku a odpovědnosti Pojištění domácnosti Pojištění osob Pojištění nemovitostí Cestovní pojištění Golfové pojištění Pojištění vozidel

Značky

Allianz

Kontakty

Telefony

+420 465 461 781 hlavní telefon
+420 602 485 488 Mobil
+420 733 613 613 Mobil

Emaily

info@advisorysro.cz

Odkazy

www.advisorysro.cz

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu