+420 572 635 090

Akční nabídka

Popis činnosti

Naše firma iCTM DISTRIBUTOR s.r.o. se zaměřuje na distribuci mražených potravin, speciálně na hluboce zmrazené produkty.

Distribuci provádíme v České Republice v regionech: Jihočeský kraj, Kraj Vysočina, Pardubický kraj, Královéhradecký kraj, Olomoucký kraj, Moravskoslezský kraj, Zlínský kraj, Jihomoravský kraj.

Naše nabídka je zaměřená pro menší odběratele a zároveň pro velkoodběratele gastronomie.

Naše produkty jsou vyráběny podle moderních technologických postupů, za přísné kontroly provozních teplot při výrobě a skladování.
Naše nabídka je zaměřena pro menší odběratele a zároveň pro velkoodběratele.

Naši nabídku mražených a chlazených produktů naleznete v internetovém obchodě: www.mrazenepotraviny.eu, zde najdete mražené a chlazené produkty pro maloobchod, gastronomii ale i běžného zákazníka. Je zde také speciální nabídka pro restaurace, hospůdky a hotely.

Mezi náš hlavní sortiment patří: mražená zelenina, mražená jednodruhová zelenina, mražená vícedruhová zelenina, hluboce zmražená zelenina na polévky, bramborové výrobky, rybí výrobky, mražené ovoce, nanuky, mražené maso, kompoty, těstoviny, snídaňový program, výrobky z ryb, drůbež a ostatní, dále některá hotová jídla, polotovary, pizza, dále chlazené a zmražené masné výrobky, maso, drůbež.

Produkty

mražená zelenina bramborové výrobky rybí výrobky mražené ovoce nanuky mražené maso kompoty těstoviny snídaňový program drůbež hotové jídla polotovary pizza chlazené a zmražené masné výrobky

Kontakty

Telefony

+420 572 635 090 hlavní telefon
+420 800 880 828 Alt

Emaily

kancelar@mrazirnybrod.cz

Odkazy

http://www.mrazenepotraviny.eu website

Kontakty

Klíčová slova

mrazírny mražené zboží chlazené zboží polotovary mražená zelenina

Kategorie

Obchodní společnosti Mražené zboží Mrazicí vozy - přeprava Zmrzliny Potraviny - prodej

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu