TRANQUILLITAS Bohemia, spol. s r.o.

0 (0 hodnocení)

+420 607 550 333

Popis činnosti

Pohřební služby v nejvyšší kvalitě nabízí Pohřební ústav TRANQUILLITAS Kladno. Přijatelné ceny může pohřební ústav Kladno nabídnout, protože provozuje veškerá technologická zařízení, potřebná k pietnímu zacházení se zesnulými.

Provádíme sjednávání pohřbů, kremace, obřady, rozptyly, převozy zesnulých, pohřební služby, smuteční vazba květin, ukládání do hrobu.

Pohřební ústav, jeho pracovníci, se Vám snaží zmírnit bolest ve chvílích nejtěžších. Provádíme zpopelnění ve vlastním krematoriu v Kladně. Krematorium Kladno je nejmodernější ekologické zařízení tohoto druhu v Evropě, řízené moderní počítačovou technikou a vybavené špičkovou chladicí a kremační technikou. Můžeme si proto dovolit nabídnout pietní provedení spalu, úplnost a identitu popele.

Jako jedna z mála pohřebních služeb v ČR máme plnou kontrolu nad zesnulým od převzetí až po vydání urny nebo pohřbu do hrobu, a to díky provozování vlastních zařízení, jako je obřadní síň, chladicí zařízení a krematorium. Proto můžeme nabídnout i takové nadstandardní služby, jako je např. přítomnost u spalu nebo balzamace (nutná při převozu do některých států světa) a další, které naši zákazníci běžně využívají.

Děkujeme za Vaši důvěru.

Produkty

květinové dary úmrtní listy smuteční oznámení ozdobné urny

Služby

kremace odvoz zesnulých obřady rozptyly pohřby do hrobu prodej ozdobných uren převozy do zahraničí pietní provedení spalu

Kontakty

Telefony

+420 607 550 333 hlavní telefon
+420 312 249 250 Fax
+420 602 219 176 Mobile

Emaily

info@tqbohemia.cz

Odkazy

www.tqbohemia.cz website

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu