Ověřená firma

HK-DŘESTAV s.r.o.

Kvalitní dřevostavby. Dřevostavbami se zabýváme od počátku vzniku naší firmy.

0 (0 hodnocení)

+420 800 606 505

Zákaznické centrum - informace

Popis činnosti

Snad každý touží po krásném, moderním a pohodlném bydlení. Právě proto zde existuje řešení v podobě nízkoenergetických dřevostaveb na klíč, které vám tento cíl pomohou splnit.

Domy jsou již ve standardu vybaveny jinde nadstandardními technologiemi, konstrukce jsou samozřejmě certifikované s možností výběru skladby. Jak po stránce energetické, náročnosti na vybavení, architektonické, ale i finanční, dokážeme uspokojit každého, kdo hledá kvalitní dřevostavbu.

Vzhledem k dlouhodobému působení na českém stavebním trhu máme již mnoho zkušeností s výstavbou montovaných rodinných domů, ale i se službami spojenými s výstavbou. Některé služby dokážeme zprostředkovat sami v rámci smlouvy o dílo, na jiné Vám rádi doporučíme osvědčeného subdodavatele.

Toužíte i vy po moderní dřevostavbě? Pak neváhejte a využijte naší široké nabídky. Více informací a reference naleznete na našich stránkách www.drestav.cz.

Těšíme se na budoucí spolupráci!

Produkty

Dřevostavby Montované nízkoenergetické domy Stavby na klíč Střechy na klíč Úsporné stavby

Služby

3D vizualizace Projektová dokumentace Stavby energeticky úsporné Výběr pozemku Zepelně-technické posouzení Szavební povolení Zhotovíme základovou desku Dům v dohodnutém stupni dokončení Přípojné sítě k domu Zajistíme terénní úpravy, oplocení Doporučíme stavební dozor Doporučíme zahradního a interiérového architekta apod. Kvalitní práce

Kontakty

Telefony

+420 800 606 505 Zákaznické centrum - informace
+420 739 706 193 Mobil
+420 318 841 113 Fax

Emaily

info@drestav.cz

Odkazy

www.drestav.cz

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu