HYDROZDROJ s.r.o.

Cílem naší firmy je odvádět kvalitní práci a proto vše realizujeme s maximální pečlivostí.

0 (0 hodnocení)

+420 777 010 099

Popis činnosti

Jsme profesionálové v oblasti vrtaných studní a geologických průzkumů.

Téměř 10 let zkušeností. Pokud se rozhodnete využít našich služeb, postaráme se o vše, co budete k provozu vrtané studny potřebovat!

Díky technickému vybavení naší firmy nemáme žádný problém s vrtáním studní prakticky do jakéhokoliv materiálu. Zvládneme realizaci v písku i jílech. Naše firma má oprávnění pro hloubení vrtů na 30 m. Problémem tak nejsou ani lokality na kopcích, kde realizace vrtané studny může vypadat jako problém.

Provádíme geologické průzkumy pro zajištění zdrojů podzemních vod. Realizujeme průzkumy znečištění, inženýrsko-geologické průzkumy pro ověření základových poměrů, ekologické audity a analýzy rizik. Veškeré práce jsou realizovány komplexně.

Projekční činnost je nedílnou součástí služeb naší firmy. Projektujeme vrtané studny, geologické průzkumy nebo sanační práce. Cílem naší firmy je odvádět kvalitní práci a proto vše realizujeme s maximální pečlivostí.

Naše firma dokáže projektovat, vyhodnocovat i řídit sanační práce. S touto činností máme bohaté zkušenosti a můžeme tak nabídnout efektivní řešení Vašeho problému.

Kontakty

Telefony

+420 777 010 099 hlavní telefon

Emaily

hydrozdroj@hydrozdroj.cz

Odkazy

www.hydrozdroj.cz

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu