Ověřená firma

Krytá motokárová dráha, Adrenalium a penzion Motobydlo

Sportovně rekreační a herní komplex Adrenalium Jestřebí hory – Chráněná krajinná oblast Náchodsko-Broumovsko.

95 (1 hodnocení)

+420 777 622 677

Popis činnosti

Hledáte ubytování v přírodě Jestřebích hor? Chcete si užít aktivní dovolenou? Neváhejte a navštivte náš sportovně rekreační a herní komplex!

V areálu se nachází krytá motokárová dráha, která je unikátní svou 4výškovou úrovní tratí, má 13 klopených zatáček, 2x průjezd 80m tunelem, rychlostní rovinky, 970 m dlouhá. K dispozici je 22 motokár, pro děti i dospělé. Motokáry jsou s obsahem 200 cm3 a silnější Max Power. Digitální časomíra propojená s počítačem.

Můžete se u nás také ubytovat, a to v objektu bývalého mlýna v těsném sousedství motodráhy se splavem, zahradou, hernou, stolním tenisem, barem, halou, krbem pro grilování a tanečním parketem nad protékajícím pstruhovým potokem. Pokoje jsou 2-6lůžkové, částečně s vlastním a společným sociálním zařízením, WC a sprch. kout (cenově zohledněno).

Sportovně rekreační a herní komplex – to je Adrenalium, centrum sportu s 22 sport. atrakcemi – půjčovna motokár, kol, hřiště na míčové hry, volejbal, nohejbal, fotbalové hřiště, malý fotbal, tenisový kurt, lanová hala pro děti i dospělé, minigolf, paintball, ricochet, stolní tenis, ruské kuželky, petangue, lukostřelba z malých a olympijských luků, střelba ze vzduchovek atd.

V celém objektu je Wi-Fi zdarma. Stravování – po předchozí domluvě na rozsahu a obsahu jídel nabízíme služby klasické kuchyně včetně rožnění a grilování či vlastního opékání u přírodního ohniště v zahradě. Krajové speciality, příprava jídel na grilu, rožnění s příjemným posezením nad splavem na terase.

Možnost 5% slevy, kterou uplatňujeme u využití všech sportovních aktivit a následně odečítáme z ceny služeb v penzionu Motobydlo.

Těšíme se na Vaši návštěvu!

Produkty

Motokárová dráha Paintball Golf Vzduchová střelnice Prolézačky Ricochet Ruské kuželky Lukostřelba Volejbal Nohejbal Badminton Malá kopaná Stolní tenis Kulečník Croquet Petanque Tenis

Služby

Sportovní komplex Herní komplex Ubytování Stravování Wi-Fi free

Kontakty

Telefony

+420 777 622 677 hlavní telefon
+420 602 312 722 mobilní telefon

Emaily

motobydlo@centrum.cz

Odkazy

www.motokary-motobydlo.cz

Hodnocení

  • 95 od , 26.08.2014 12:16
    Naprosto vynikající motokáry a další sporty včetně paintballu či stolního tenisu v Hronově nedaleko Náchoda. Přilehlá hospůdka byla taky v pohodě.

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu