Ověřená firma

Pohřební služba Sadílek s.r.o.

Jsme rodinná firma, která znamená zejména zodpovědnost, tradici, plné a bezvýhradné nasazení, 100 % garanci spolehlivosti.

100 (1 hodnocení)

+420 602 450 807

Popis činnosti

Tak, jak přichází začátek života, který nemalé okolí rozpláče, tak přichází i jeho konec se slzami v očích. Opustí-li nás člověk, nám blízký, milovaný, nastává chvíle nejtěžší, pro toho kdo ji nezažil těžko popsatelná, slovy nevystihnutelná. A je na nás nejbližších, zajistit poslední důstojné rozloučení s milovaným člověkem.

Naše společnost sídlí a působí v plzeňském okrese a nabízí Vám veškeré kompletní služby související s důstojným odchodem člověka z tohoto světa. Zajistíme pro Vás smuteční obřad, rakev, věnce, kondolenční oznámení, urny, hudbu a vše ostatní včetně převozu zesnulých.

Klientům se snažíme vyjít maximálně vstříc, naši pracovníci vám poradí se vším od výběru obřadní síně přes smuteční řeč až po volbu lampy na hrob, vše podle Vašich představ a finančních možností. Zároveň jsou školeni, aby jednali za každé situace ohleduplně a eticky.

Zaručujeme Vám diskrétnost, naprostou spolehlivost a maximální přizpůsobení se Vašim požadavkům.

Produkty

Smuteční kytice a věnce Smuteční oznámení (parte) Štítky na urny, fotografie na porcelán

Služby

Komplexní pohřební služby Převozy zesnulých Pohotovostní služba Zhotovení smutečních kytic a věnců Natištění smutečních oznámení Dočasné uložení urny Poradenství Výkopy hrobů Přesypy uren a exhumace

Kontakty

Telefony

+420 602 450 807 hlavní telefon

Emaily

sadilek.jaroslav@seznam.cz

Odkazy

www.sadileksro.cz

Hodnocení

  • 100 od , 11.09.2014 07:05
    Velice korektní jednání, příjemní lidé. Velice doporučuji.

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu