Popis činnosti

Q-SERVICE je síť profesionálních autoservisů působících v České republice a dalších zemích Evropy. Naším posláním je být přímou konkurencí autorizovaným servisům výrobců vozidel. Zákazníkům zaručujeme odbornou údržbu a opravy jejich automobilů, které náš odborně kvalifikovaný personál provádí pomocí nejmodernějšího servisního vybavení a za použití kvalitních náhradních dílů. Výsledná cena opravy je předem stanovena a vždy vychází z časových norem, které pro servisní úkony stanovují výrobci vozidel. Zákazník tak má jistotu, že zaplatí přesnou a odpovídající cenu.
Jelikož je pro nás ochrana soukromí důležitá, jsou všechny naše aktivity v souladu s Nařízením EU o ochraně osobních údajů (GDPR).

Q-SERVICE TRUCK
je mezinárodní sít nezávislých servisů, které se zabývají opravami nákladních vozidel, návěsů, přívěsů a autobusů a byla založena v roce 1999 v Polsku.
Tato servisní sít se zaměřuje hlavně na opravy vozidel evropských značek jako jsou RENAULT, IVECO, VOLVO, SCANIA, DAF, MERCEDES, MAN.
V současné době koncept Q-SERVICE TRUCK zastřešuje servisní partnery v Polsku, České republice, Rumunsku, Litvě. V roce 2016 se plánujeme rozšíření v dalších zemích, a to na Slovensku, Bulharsku, Madarsku, Chorvatsku a Lotyšsku. V následujícím roce očekáváme působnost až ve 12 evropských zemích.
Cílem servisního konceptu je uspokojit nejnáročnější zákazníky prostřednictvím profesionálních služeb, vysokých technických znalostí, prostřednictvím kvalitní servisní techniky a za využití originálních i alternativních náhradních dílů.

Testy kvality
Abychom zajistili v celé síti trvalé dosahování vysoké kvality služeb, provádíme v našich autoservisech pravidelné testy úrovně služeb a kontroly dodržování standardů. Testy probíhají formou tzv. „mystery shopper“.

Odbornost
Systémem pravidelných školení je v síti Q-SERVICE zabezpečena vysoká odborná úroveň a technické znalosti personálu. Průběžně vzdělávaní pracovníci tak disponují nejen certifikáty odborné způsobilosti, ale i potřebnými zkušenostmi k tomu, aby služby byly poskytovány na maximální profesionální úrovni.

O záruku nepřijdete
Automobiloví výrobci a importéři nesmí odmítnout přijetí reklamace na vadu ani nijak omezit záruku na vozidlo, pokud jeho majitel pro pravidelnou údržbu a garanční servis využívá služeb nezávislého opravce. Výrobci také nesmí podmiňovat platnost záruky opravami nebo servisem ve své vlastní autorizované síti.
Majitel vozidla má podle platné Evropské legislativy, tzv. „blokové výjimky“ právo používat jakoukoliv opravnu pro nezáruční opravy, a to také v průběhu zákonné záruční doby nebo prodloužené záruční doby. Výrobci jsou navíc povinni poskytovat technické informace o daném typu vozidla také nezávislým opravcům (autoservisům).

Produkty

Tlumiče Brzdy Ložiska kol Díly řízení a zavěšení Spojky Poloosy a homokinetické klouby Filtry Těsnění motoru / motorové díly Kladky Řemeny Vodní pumpy Chladiče Výfuky Zrcátka / světla / okna / žárovky Svíčky Autobaterie Startéry a alternátory Díly zapalování Oleje Nemrznoucí směsi Autochemie Náhradní díly Náhradní díly a autodoplňky Pneumatiky Autoservis Zabezpečení vozu Pojistné události Náhradní vozy Autoskla Tažné zařízení Defendlock Klimatizace Příslušenství Sportovní podvozky

Služby

běžný servis pozáruční servis servis tachografy topení klimatizace výměny olejů zvedací čela diagnostika vozidel digitální geometrie vozidel kalibrace prodej spotřebního materiálu servis brzd servis vzduchových sys. brzd opravy vzduchových sys. brzd

Značky

MOTOMETER VDO-SIEMENS VEEDER ROOT ACTIA JAEGER STONERIDGE ATESO-BREEZE EBERSPÄCHER WEBASTO

Členství v profesních spolcích

Q-SERVICE Inter Cars Group

Jazyky

Čeština Angličtina

Kontakty

Telefony

+420 495 218 225 Main
+420 602 411 697 Alt
+420 602 411 697 Mobile

Emaily

texo@volny.cz

Odkazy

www.texo-truck.cz website

Facebook

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu