STŘECHY ČR s.r.o.

K realizaci používáme kvalitní materiály renomovaných zahraničních výrobců prověřených značek.

0 (0 hodnocení)

+420 602 225 311

Main

Popis činnosti

Firma STŘECHY ČR s.r.o. vznikla po dlouholetých zkušenostech zakladatelů v řemesle klempířském a pokrývačském v srpnu 1997.

Nabízíme veškeré služby týkající se stavby nových střech i rekonstrukcí. Zabýváme se pokrýváním sedlových, plochých i šikmých střech, izolací střech, veškerými pokrývačskými, tesařskými a klempířskými pracemi a kompletní dodávkou střešních materiálů. K realizaci používáme kvalitní materiály renomovaných výrobců prověřených značek.

Po celou dobu své existence odvádíme práce v nejvyšší kvalitě, proto naši firmu doporučují největší výrobci a dodavatelé střešních komponent, jako je Bramac, Tondach, Cembrit a Velux.

Certifikáty, osvědčení a diplomy, prokazující absolvování školení, jsme získali na výrobky: Bramac, Tondach, Lindab, Prefa, Onduline, SteelTile, Dektrade, Cembrit, KM Beta, Dörken, Alkor, Satjam, Topik, Rannila-Ruukki, Rheinzink, Qualichem, Firestone, Velux, Fenestra, Roto, Bohemia FR Systems.

Veškeré rozpočty a kalkulace provádíme zdarma. Poskytujeme konzultace a odborné poradenství. _

Služby

Kompletní klempířské práce Kompletní pokrývačské práce pro ploché i šikmé střechy Montáž střešních a ateliérových oken Nástřik krovu proti houbám, plísním a dřevokaznému hmyzu

Značky

Bramac Tondach Lindab Prefa Onduline SteelTile Dektrade Cembrit KM Beta Dörken Alkor Satjam Topik Rannila-Ruukki Qualichem

Kontakty

Telefony

+420 602 225 311 Main
+420 318 683 505 Alt
+420 318 683 505 Fax

Emaily

strechycr@strechycr.cz

Odkazy

http://www.strechycr.cz website

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu