Muzeum T. G. M. Rakovník

0 (0 hodnocení)

+420 313 516 230

Popis činnosti

Muzeum T. G. M. Rakovník je příspěvkovou organizací Středočeského kraje se sbírkovým fondem zaměřeným na daný region, který je prezentován expozicí v Rakovníku v Palacíku plaských cisterciáku. Nejvýznamnější pobočkou muzea je Muzeum T. G. Masaryka v Lánech s expozicí prvního československého prezidenta, kde je prezentována také Masarykova rodina, ale i československé legie a období první republiky. V dalším lánském objektu je představena historie Českého červeného kříže a osobnost Alice G.
Masarykové Muzeum Nové Strašecí je zajímavé keltskou expozicí s výrobou švartnových náramků. Památník Joachima Barranda ve Skryjích vystavuje trilobity a informuje o životě významného paleontologa. Vlastivědné muzeum Jesenice mapuje nejméně osídlenou část středočeského regionu, bývalých Sudet.

Služby

provoz muzea Rakovník provoz muzea Lány provoz Muzea Nové Strašecí provoz muzea Jesenice provoz muzea Skryje provoz muzea Nezabudice archeologická památková péče muzejní spolek Masarykova společnost Rakovník Občanské sdružení pro podporování Muzea TGM v Lánech činnost záchranné stanice AVES Kladno celostátní sbírka na jezdeckou sochu TGM

Kontakty

Telefony

+420 313 516 230 hlavní telefon

Emaily

rakovnik@muzeumtgm.cz

Odkazy

http://www.muzeumtgm.cz

Kontakty

Klíčová slova

MUZEUM Rakovník

Kategorie

Muzea

Nejbližší podobné firmy

  • Dvůr Králové nad Labem
  • Muzea
0 (0 hodnocení)

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu