Popis činnosti

AGRO CS je ryze českou společností, založenou v roce 1992. Ve střední a východní Evropě patříme k předním výrobcům substrátů, hnojiv a travních osiv. V oblasti zemědělské prvovýroby se společnost AGRO CS angažuje prostřednictvím dvou vlastních zemědělských podniků orientovaných na pěstování zemědělských plodin a chov skotu.

Aktivity AGRO CS jsou rozděleny do čtyř hlavních divizí:
DIVIZE ZAHRADNÍ
- vyrábí a dodává pro hobby i profi trh substráty, hnojiva, travní směsi a travní koberce, dekorační materiály, přípravky na ochranu rostlin a jiný zahradnický sortiment. Působnost divize je po celé střední a východní Evropě. Má výhradní zastoupení hobby balení hnojiva Kristalon.

DIVIZE AGROSLUŽBY
– zajišťuje dodávky hnojiv včetně komplexního servisu zemědělcům a distributorům v České republice; prostřednictvím laboratoře akreditované ČIA nabízí a zajišťuje poradenství, odběry vzorků, fyzikálně chemické a mikrobiologické analýzy půd, hnojiv, kalů, krmiv, ovoce a zelenina apod.

DIVIZE STROJÍRENSKÁ
- dodává technologické linky naskladňování, třídění, míchání a vyskladňování průmyslových hnojiv a substrátu, plničky pytlů a big bagů; provozuje stanici pohonných hmot, zajišťuje distribuci AdBlue a obalů na sypké hmoty.

DIVIZE BIOENERGIE
- provozuje bioplynovou stanici o výkonu 1,4 MW na okraji města Jaroměř, na ni navazující kompostárnu. V obou zařízeních jsou zpracovávány suroviny rostlinného původu - výstupem je elektrická energie, teplo k zásobování tepelné soustavy města Jaroměř a z kompostárny certifikovaný kompost pro využití v zemědělství. Divize také zajišťuje provoz vodní elektrárny na řece Úpě, a to ve výrobně-logistickém středisku AGRO CS v České Skalici.

Jsme hrdi na to, že každý pěstitel, od naprostého laika až po náročného profesionála, nalezne v naší nabídce výrobky, které mu vyhovují a se kterými je spokojen.

Produkty

Zahradní divize Substráty/zeminy Hnojiva kapalná i pevná Sortiment pro péči o trávník Přípravky na ochranu rostlin Divize agroslužby Hnojiva DAM Minerální hnojiva GPS systém Bezpečnostní listy a etikety Strojírenská divize Strojírenské produkty PHM AD BLUE Divize bioenergie Kompostárna Bioplynová stanice Vodní elektrárna

Služby

Prodej E-shop

Kontakty

Telefony

+420 491 457 111 hlavní telefon
+420 491 457 176 Fax

Emaily

agrocs@agrocs.cz

Odkazy

http://www.agrocs.cz website

Členství v profesním spolku

AGRO CS a.s. je členem profesního spolku

Facebook

Nejbližší podobné firmy

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu