Ověřená firma

Věra Rybáková - Úklidové služby

V oblasti úklidu máme dlouholeté zkušenosti, díky kterým jsou veškeré naše služby provedeny na vysoké profesionální úrovni.

0 (0 hodnocení)

+420 737 841 002

Popis činnosti

Naše úklidová firma nabízí profesionální úklid domácností, rodinných domů, bytových domů, firem, kanceláří, ordinací, laboratoří apod. Nabízíme komplexní škálu úklidových služeb, a to jak jednorázových, tak i pravidelných.

Veškeré služby, které nabízíme, jsou klientům poskytovány na základě individuálního přístupu. Nabízíme spolehlivost, kvalitu za příznivé ceny. Cena je vždy předmětem vzájemné dohody a vychází z konkrétní situace či vypracování nezávazné cenové nabídky, dle Vašich představ.

Veškeré služby, které nabízíme, jsou klientům poskytovány na základě individuálního přístupu. Nabízíme spolehlivost, kvalitu za příznivé ceny. Naším hlavním cílem je především spokojenost zákazníka a dobré jméno naší firmy.

Těšíme se na budoucí spolupráci!

Služby

Veškeré úklidové práce Úklid bytových domů Čištění aut Úklid domů, bytů a kanceláří Čištění koberců a čalounění Vyklízení sklepů, půdy Čištění látkových žaluzií Čištění koberců Úklid po malířích a řemeslnících

Kontakty

Telefony

+420 737 841 002 hlavní telefon

Emaily

ry.vera@centrum.cz

Odkazy

www.uklidovesluzbyjiznicechy.cz

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu