Věra Rybáková - Úklidové služby

V oblasti úklidu máme dlouholeté zkušenosti, díky kterým jsou veškeré naše služby provedeny na vysoké profesionální úrovni.

0 (0 hodnocení)

+420 737 841 002

Main

Popis činnosti

Provádíme kompletní pravidelné úklidy zdravotnických zařízení, škol, firem, komerčních prostor, domácností. Dále nabízíme mytí oken, údržbu zeleně, čištění koberců a další. Působíme v Jihočeském kraji – např. Tábor, České Budějovice atd. Nabízíme komplexní škálu úklidových služeb, a to jak jednorázových, tak i pravidelných.

Veškeré služby, které nabízíme, jsou klientům poskytovány na základě individuálního přístupu. Nabízíme spolehlivost, kvalitu za příznivé ceny. Cena je vždy předmětem vzájemné dohody a vychází z konkrétní situace či vypracování nezávazné cenové nabídky, dle Vašich představ.

Veškeré služby, které nabízíme, jsou klientům poskytovány na základě individuálního přístupu. Nabízíme spolehlivost, kvalitu za příznivé ceny.

Služby

Veškeré úklidové práce Úklid bytových domů Čištění aut Úklid domů, bytů a kanceláří Čištění koberců a čalounění Vyklízení sklepů, půdy Čištění látkových žaluzií Čištění koberců Úklid po malířích a řemeslnících

Kontakty

Telefony

+420 737 841 002 Main

Emaily

ry.vera@centrum.cz

Odkazy

http://www.uklidovesluzbyjiznicechy.cz website
uklidovesluzbyjiznicechy.cz/nabizene-sluzby menu
uklidovesluzbyjiznicechy.cz/kontakt.html order

Facebook

Nejbližší podobné firmy

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu