Ověřená firma

STAVINS s.r.o.

Projektování pozemních staveb a inženýrská činnost.

0 (0 hodnocení)

+420 737 282 181

Popis činnosti

Potřebujete pomoct s projektováním Vašeho domu nebo stavební dozor? Kontaktujte naši firmu v Ostravě.

Předmětem činnosti STAVINS s.r.o. je projektování pozemních staveb a inženýrská činnost v investiční výstavbě (vyřizování povolení a kolaudací staveb, technický dozor stavebníka, stavební dozor, výkon supervize) prováděné vlastními autorizovanými inženýry. STAVINS s.r.o. je přímým nástupcem sdružení STAVINS (1994-2004).

Hlavní náplní je inženýrská a projektová činnost ve stavebnictví v celém rozsahu od zajištění zpracování zadání stavby, projektu pro územní rozhodnutí a všech podkladů pro výstavbu v daném místě, vyřízení územního rozhodnutí, přes vypracování projektové dokumentace pro stavební povolení, vyřízení stavebního povolení, vypracování projektové dokumentace pro realizaci stavby, zajištění samotné realizace stavby, výkon technického dozoru od spolupráce při výběru zhotovitele, přes předání staveniště po ukončení stavby přejímacím řízením včetně zajištění projektové dokumentace skutečného stavu a úspěšné kolaudace stavby, vyřízení kolaudačního souhlasu, účast při zkušebním provozu a při odstraňování případných vad, nedodělků apod.

Neváhejte nás kontaktovat, budeme se těšit na případnou spolupráci s Vámi!

Služby

výkon technického a stavebního dozoru při realizaci staveb projektová činnost ve výstavbě provádění staveb, jejich změn a odstraňování inženýrská činnost v investiční výstavbě

Kontakty

Telefony

+420 737 282 181 hlavní telefon

Emaily

info@stavins.cz
stavins@quick.cz

Odkazy

http://www.stavins.cz

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu