Colosus.cz

Jednička v prodeji zbraní bez povolení a zábavní pyrotechniky.

0 (0 hodnocení)

+420 774 727 554

Main

Popis činnosti

Jsme největší prodejci zbraní bez zbrojního průkazu na českém trhu, se třemi provozovnami a více než 1 000 m2 skladových prostor. Nabízíme tisíce zbraní a doplňků a naše vášeň nás žene neustále kupředu.

Nabízíme prodej vzduchových a plynových zbraní, luky a kuše, nože, praky, puškohledy a mnoho příslušenství světových značek UMAREX, WALTHER, BRUNI, CROSMAN, HATSAN, BEAST HUNTER, RAVEN, VALIANT, BORNER, JSB, BARNET, RAGIM, SPIELBERG, UZI, GAMO, atd. Dále také repliky historických zbraní. Vše pro sebeobranu paralyzéry, obranné spreje a teleskopické obušky.

V našem sortimentu naleznete také prodej zábavní pyrotechniky, jako jsou petardy a kompaktní ohňostroje. Sestavení drobných zábavních ohňostrojů. Realizace firemních, svatebních a narozeninových ohňostrojů. Prodej pyrotechniky máme celoroční.

Než zařadíme produkt do nabídky, vždy jej sami vyzkoušíme a otestujeme. Máme tak jistotu, že se k vám dostane jen to nejlepší. Díky našim zkušenostem a znalostem se také podílíme na inovaci a vývoji vybraných produktů.

Poskytujeme všem záruční i pozáruční servis. Jsme připraveni vám poradit a ukázat zbraně bez zbrojního průkazu v tom nejlepším světle.

Jsme největší dovozci a výhradní zástupci několika světových značek pro český trh, produkty nabízíme jak maloobchodně tak i velkoobchodně.

Těšíme se na Vás!

Produkty

Vzduchovky Vzduchové pistole a revolvery Vzduchovky dlouhé Plynovky Plynové pistole a revolvery Flobertky Puškohledy Příslušenství pro zbraně Repliky zbraní Airsoft Luky Kuše Příslušenství pro lukostřelbu Obranné spreje Nože Paralyzéry Teleskopické obušky Pyrotechnika Ohňostroje Petardy Prskavky

Služby

Celoroční ohňostroj Kamenná prodejna Široká skladová zásoba Záruční i pozáruční opravy Vlastní zkušebna Realizace ohňostrojů

Značky

UMAREX WALTHER HECKLER KOCH SMITH WESSON HAMMERLI GLOCK EKOL BRUNI CROSMAN JANDAO BEAST HUNETR RAVEN BARRETT RAVIN HATSAN BEAR ESP BERETTA VALIANT RAGIM BORNER UZI SPIELBERG ALFA PROJ MEGALINE MIKOV TW1000 DASTA SIG SAUER SPA ARTEMIS

Jazyky

Polsky Anglicky Italsky

Kontakty

Telefony

+420 774 727 554 Main
+420 558 341 696 Alt
+420 774 727 554 Mobile

Emaily

colosus@colosus.cz
dotazy@colosus.cz

Odkazy

www.colosus.cz/prodejna-trinec website

Facebook

Kontakty

Otevírací hodiny

Po 8 - 15
Út 8 - 15
St 8 - 15
Čt 8 - 15
8 - 15

Klíčová slova

vzduchovky kuše pyrotechnika plynové pistole ohňostroje zbraně repliky luky airsoft nože puškohledy střelivo svítilny kolimátory zbraně Třinec prodej zbraní Třinec zbraně bez průkazu Třinec pyrotechnika Třinec airsoftové zbraně Třinec luky Třinec

Kategorie

Zbraně a střelivo Pyrotechnika a ohňostroje

Platební metody

  • hotově
  • faktura
  • MASTERCARD
  • VISA

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu