+420 558 431 549

Popis činnosti

Hotel je umístěn v srdci golfového resortu a poskytuje fascinující výhledy na beskydské údolí a golfové hřiště. Budete ubytováni v klidném prostředí, kde veškerá Vaše přání jsou doprovázena přívětivým personálem, který ví, kdo jste a proč jste si pro pobyt vybrali právě nás.

Komplex šesti budov je situován na hranici golfového hřiště, které předurčuje naše zaměření na kvalitní golfové pobyty. Roubeným vzhledem navazuje na zázemí golfového klubu s restaurací. 27 prostorných pokojů vybavených přírodními materiály navozuje pocit domácího prostředí, kde každý pečlivě připravený detail řekne "právě jste přijeli".

Máte jedinečnou příležitost vychutnávat si sezónní nabídky jídel a krajových specialit, přitom si užívat dokonalé prostředí, díky němuž stolujete "přímo" na golfovém hřišti. Dokonalé propojení okolní krajiny se stolováním, kde nelze nalézt stůl se špatným výhledem.

Restaurace v prvním patře nové golfové klubovny nabízí famózní výhled na dolní devítku golfového hřiště v pozadí s masivem nejvyšší hory Beskyd – Lysá hora. Vyvýšené místo nabízí oddělený prostor od pulsujícího života hlavní restaurace, kde lze v klidu vychutnávat odpolední kávu. V tomto patře se rovněž nachází také prostory konferenčních salónků, proto je ideálním místem pro uspořádání firemního coffee breaku, obědu či večerní společenské akce.

Naši hosté budou rozmazlováni, pokud jde o jídlo a dobře se najíst. Vyberte si vždy ze čtyř sezónních jídel, denního menu, nebo stálého jídelního lístku. Každý z nich každý nabízí něco trochu jiného.

Více informací na www stránkách.

Produkty

Denní menu Stálý jídelní lístek Sezónní jídelní lístek Pobytové balíčky

Služby

Ubytování Restaurace Konference Wellness Golf

Jazyky

anglický německý

Kontakty

Telefony

+420 558 431 549 hlavní telefon
+420 724 907 913 další telefon

Emaily

info@golf-ostravice.cz

Odkazy

www.ostravice-golf.cz

Facebook

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu