Kawulok Josef JUDr.

"Nepřežije nic, co nestojí na pravdivém základě."

0 (0 hodnocení)

+420 596 111 798

Kancelář

Popis činnosti

Kupujete nebo prodáváte byt, dům či uvažujete o vlastním bydlení? Pomůžeme Vám vyřešit Vaši situaci od Kupní smlouvy, přes úschovu peněz i samotný vklad do katastru nemovitostí, vše v jednom. Potřebujete založit společnost? Zakládáme všechny druhy společností s přímým zápisem do obchodního rejstříku.

Naše notářská kancelář nikdy neznamenala jen strohý úřad. Náš tým je centrem vysoce profesionálních aktivit a činností a naším cílem je prvotřídní služba. Dobrá pověst a zkušenosti založené na odbornosti, serióznosti, slušnosti a více než třicetileté praxi jsou základ a považuji je za druhé jmění.

Při komunikaci klademe důraz na korektní dialog a na detail. Největší odměnou je pro nás to, že se klienti vracejí. Zakládáme si na komplexním přístupu ke klientovi a k jeho potřebám.

Po dohodě s klientem jsme plně flexibilní a jsme připraveni poskytnout asistenci notáře a náš servis i mimo kancelář a být přítomni jednání i v jiném městě. Jsme zvyklí pomoci našim klientům v situacích, kdy potřebují osobní návštěvu, přijedeme kamkoli v rámci ČR.

V rámci našich služeb Vám můžeme nabídnout:
- zakládání společností,
- komplexní zajištění fúze právnických osob,
- sepisování smluv o převodu nemovitostí,
- úschovu peněz,
- vykonatelnost závazků,
- manželské smlouvy,
- závěti a vydědění,
- ověřování,
- vydávání výpisu z OR, KN, a RT,
- služby Czech POINTu

Vážení klienti, neváhejte se na nás obrátit se svou žádostí či potřebou. Zajišťujeme plný a zcela komplexní rozsah notářských činností.

Služby

notářska kancelář služby Czech POINT sepisování smluv úschovy peněz ověřování pravosti podpisů a opisů listin svěřenské fondy, spolky, nadace zakládání všech typů společností asistence notáře právní poradenství osobní návštěva v rámci ČR

Jazyky

polština – konverzační i odborná znalost angličtina – konverzační znalost ruština – konverzační znalost španělština – konverzační i odborná znalost

Kontakty

Telefony

+420 596 111 798 Kancelář
+420 724 217 411 Kancelář
+420 596 111 799 Fax

Emaily

notar@kawulok.cz

Odkazy

www.notarkawulok.cz

Nejbližší podobné firmy

Ověřená firma

0 (0 hodnocení)
Ověřená firma

0 (0 hodnocení)
Ověřená firma

0 (0 hodnocení)

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu