VITAMIX, s.r.o.

Velkoobchod s ovocem a zeleninou pro Plzeň a okolí.

100 (1 hodnocení)

+420 377 260 222

Popis činnosti

Hledáte stabilního dodavatele ovoce a zeleniny? Chcete napočítat kusy ovoce na počet vašich strávníků? Neváhejte a obraťte se na naši společnost VITAMIX v Plzni!

Na našem skladu najdete celý sortiment čerstvého ovoce a zeleniny - banány, brambory, citrusy, kořenová zelenina apod. Na objednávku předem je možné dodat i široký sortiment exotického ovoce a zeleniny z celého světa. Samozřejmostí je osobní výběr zboží z našeho skladu v Plzni, kde poskytujeme při platbě v hotovosti nejnižší možné ceny bez přirážky na dopravu. Na základě Vaší objednávky dovezeme zboží přímo až k Vám.

Specializujeme se na dodávky kvalitních českých i dovozových odrůd brambor v dobré kvalitě a podle varnosti typu A (salátové) a B (přílohové). V nabídce máme celoročně 25 kg balené i pro konečné spotřebitele - 2 kg balení. Zajišťujme celoročně dodávky vakuově balených loupaných brambor - balení 5 kg a 10 kg. A jako novinku v sortimentu máme i brambory vařené v 5 kg balení.

Rozvážíme na základě objednávek v okresech Plzeň-město, Plzeň-sever, Plzeň-jih. Částečně okresy Klatovy, Rokycany, Domažlice a Karlovy Vary dle přání zákazníka a našich rozvozních možností. Stačí nás kontaktovat, rádi vám vyjdeme vstříc.

Těšíme se na budoucí spolupráci!

Produkty

Exotické ovoce Tuzemské ovoce Zelenina Brambory Kořenová zelnina Zelí na krouhání Kysané zelí Vejce čerstvé CZ Bylinky (máta, bazalka, rozmarýn, tymián, pažitka) Saláty (ledový, lolo biondo, lolo rosso, dubáček červený, rucola, polníček)

Služby

Velkoobchod s ovocem a zeleninou Zásobování škol a školek Zásobování hotelů a restaurací Osobní odběr ze skladu Rozvoz zboží

Kontakty

Telefony

+420 377 260 222 hlavní telefon
+420 737 285 999 Mobil (+služba víkend) 6:00-14:00 hod.
+420 377 260 373 další telefon

Emaily

vitamix@vitamix.cz

Odkazy

www.vitamix.cz

Facebook

Hodnocení

  • 100 od , 21.11.2015 06:37
    Velmi spokojen.

Kontakty

Provozní doba

Po 5 - 15 Dnes
Út 5 - 15
St 5 - 15
Čt 5 - 15
5 - 12
So zavřeno
Ne 6 - 12

Klíčová slova

velkoobchod s ovocem velkoobchod se zeleninou čerstvé ovoce čerstvá zelenina zelenina ovoce ovoce Plzeňský kraj zelenina Plzeňský kraj banány brambory citrusy kořenová zelenina kysané zelí čerstvá vejce exotické ovoce čerstvé bylinky čerstvé saláty listové saláty zásobování školek zásobování hotelů zásobování restaurací zásobování jídelen

Kategorie

Ovoce, zelenina - velkoobchod Ovoce a zelenina Zelinář Brambory

Platební metody

  • hotově
  • faktura
  • VISA
  • SODEXO
  • MASTERCARD
  • GOPAY

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu