Chris cosmetics s.r.o.

0 (0 hodnocení)

+420 596 732 977

Popis činnosti

První řada dekorativní kosmetiky Chris vznikla v roce 1992. Od samého počátku se ve spolupráci s renomovanými partnery z oboru věnujeme výrobě, kompletaci, distribuci a prodeji dekorativní kosmetiky. Díky dobrému jménu a usilovné práci jsme se dostali do povědomí široké veřejnosti ale také obchodních společností. V roce 2004 jsme po úspěšně absolvovaném výběrovém řízení přijali výzvu a výrobní činnost jsme rozšířili o produkci dekorativní kosmetiky pod privátní značkou Blanchette B pro obchodní řetězec Kaufland.

Naše společnost vyslyšela přání zákaznic, zúročuje své bohaté zkušenosti a v roce 2014 uvádí na trh novou řadu dekorativní kosmetiky se značkou E style, kterou Vám představujeme na našich internetových stránkách. Značka E style je spojením krásy a elegance prvotřídní kvality za dostupné ceny.


výrobky E style nejsou testovány na zvířatech a neobsahují složky živočišného původu
při jakékoliv produkci respektujeme životní prostředí
veškeré produkty E style jsou podrobovány laboratornímu testování a přísným kontrolám v souladu s evropskými normami a legislativou EU
společnost Chris cosmetics je zapojena v systému EKO KOM


Nebojte se nakupovat právě u nás: Jsme stabilní česká společnost. Jsme odborníky na zboží, které prodáváme. Poskytujeme individuální seriózní přístup a poradenství. Nabízíme kvalitní a cenově dostupné produkty. Nabízíme výrobky za výhodné akční ceny. Veškeré zboží máme skladem, u nás nakupujete bezpečně. Zboží odesíláme max. do 3 dnů od data objednání. Při výměně zboží neúčtujeme poštovné ani žádné jiné poplatky. Balné zadarmo je u nás samozřejmostí. Doprava nad 499,- Kč je zdarma.

Produkty

kosmetické přípravky dekorativní kosmetika

Služby

výroba prodej

Značky

E - style

Kontakty

Telefony

+420 596 732 977 hlavní telefon
+420 603 726 597 mobilní telefon

Emaily

info@chriscosmetics.cz

Odkazy

www.chriscosmetics.cz

Kontakty

Otevírací hodiny

Po 7 - 15:30
Út 7 - 15:30
St 7 - 15:30
Čt 7 - 15:30
7 - 15:30

Klíčová slova

česká kosmetika výroba kosmetiky kosmetika E - style líčení očí dekorativní kosmetika

Kategorie

Kosmetika

Platební metody

  • faktura
  • bankovním převodem
  • dobírkou

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu