Ověřená firma

REALPLAST s.r.o.

Váš partner pro bazény, čističky, septiky...

0 (0 hodnocení)

+420 321 622 064

Popis činnosti

Již více než 20 let vám naše společnost nabízí výrobu a instalaci kvalitních šachet, čističek odpadních vod (ČOV), septiků, jímek a bazénů. Výrobky jsou vyráběny z polypropylenových materiálů, v případě , kdy je to potřeba i s ÚV filtrem, který zajišťuje maximální životnost a stálobarevnost.

Čistička odpadních vod REALPLAST se skládá ze samonosné nádrže kruhového tvaru, ve které jsou umístěny vestavby jednotlivých čistících zón, anaerobní filtr a systém recirkulace kalu. Dále je součástí čističky odpadních vod (ČOV) sestava provzdušňovacích elementů a uložení kompresoru.

Způsob čištění je založen na kombinovaném působení různých anaerobních a aerobních bakteriálních kultur. Tímto způsobem je dosažen vhodný způsob biologického rozkladu, včetně rozložení biologicky odolných látek, jako jsou saponáty, tuky atd.

Plynulé prokysličování vody se děje pomocí provzdušňovacích elementů s vysokou aerační schopností. Uvedené prvky působí jako míchací systém a v příslušné zóně způsobuje potřebnou turbulenci vody. Uspořádání čistírny umožňuje v době malého přítoku znečištěné vody automaticky recirkulovat kal.

Tím je vždy zabezpečen přísun živin pro čistící mikroorganismy, je zmenšována produkce odpadního kalu a není nutné nasazení očkovacích kalů.

Naše společnost je především výrobcem a díky tomu zajišťujeme našim zákazníkům maximální kvalitu našich produktů. Jsme schopni vyhovět vašim požadavkům zejména stran rozměrů a vybavení.

Těšíme se na budoucí spolupráci!

Produkty

Bazény Domovní čistírny odpadních vod Septiky Žumpy Vodoměrné šachty Kanalizační šachty Čerpací jímky Šachty na vrtané studny

Služby

Výroba a instalace Zakázková výroba Odborné poradenství

Kontakty

Telefony

+420 321 622 064 hlavní telefon
+420 602 245 778 Mobile
+420 800 221 223 Zelená linka

Emaily

mocrealplast@seznam.cz
arealplast@quick.cz
arealplast@seznam.cz

Odkazy

www.realplast.cz
www.azrealplast.cz

Facebook

Kontakty

Otevírací hodiny

Po 7 - 15:30
Út 7 - 15:30
St 7 - 15:30 Dnes
Čt 7 - 15:30
7 - 15:30
So zavřeno
Ne zavřeno

Klíčová slova

žumpa bazén odpadní vody šachty jímky bazény čištičky septiky vodoměrné šachty ČOV čistírny odpadních vod kanalizační šachty šachty na vrt domovní čistírny odpadních vod jímky se svislými žebry jímky sendvičové čerpací jímky šachty na vrtané studny

Kategorie

Bazény, sauny - výroba, prodej Čistírny odpadních vod a čištění vody Výroba jímek a septiků Vodoměry

Platební metody

  • hotově
  • faktura

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu