REALPLAST s.r.o.

Váš partner pro bazény, čističky, septiky...

0 (0 hodnocení)

+420 321 622 064

Main

Popis činnosti

Již více než 20 let vám naše společnost nabízí výrobu a instalaci kvalitních šachet, čističek odpadních vod (ČOV), septiků, jímek a bazénů. Výrobky jsou vyráběny z polypropylenových materiálů, v případě , kdy je to potřeba i s ÚV filtrem, který zajišťuje maximální životnost a stálobarevnost.

Čistička odpadních vod REALPLAST se skládá ze samonosné nádrže kruhového tvaru, ve které jsou umístěny vestavby jednotlivých čistících zón, anaerobní filtr a systém recirkulace kalu. Dále je součástí čističky odpadních vod (ČOV) sestava provzdušňovacích elementů a uložení kompresoru.

Způsob čištění je založen na kombinovaném působení různých anaerobních a aerobních bakteriálních kultur. Tímto způsobem je dosažen vhodný způsob biologického rozkladu, včetně rozložení biologicky odolných látek, jako jsou saponáty, tuky atd.

Plynulé prokysličování vody se děje pomocí provzdušňovacích elementů s vysokou aerační schopností. Uvedené prvky působí jako míchací systém a v příslušné zóně způsobuje potřebnou turbulenci vody. Uspořádání čistírny umožňuje v době malého přítoku znečištěné vody automaticky recirkulovat kal.

Tím je vždy zabezpečen přísun živin pro čistící mikroorganismy, je zmenšována produkce odpadního kalu a není nutné nasazení očkovacích kalů.

Naše společnost je především výrobcem a díky tomu zajišťujeme našim zákazníkům maximální kvalitu našich produktů. Jsme schopni vyhovět vašim požadavkům zejména stran rozměrů a vybavení.

Těšíme se na budoucí spolupráci! _

Produkty

Bazény Domovní čistírny odpadních vod Septiky Žumpy Vodoměrné šachty Kanalizační šachty Čerpací jímky Šachty na vrtané studny

Služby

Výroba a instalace Zakázková výroba Odborné poradenství

Kontakty

Telefony

+420 321 622 064 Main
+420 602 245 778 Mobile
+420 800 221 223 Toll Free

Emaily

mocrealplast@seznam.cz
arealplast@quick.cz
arealplast@seznam.cz

Odkazy

http://www.realplast.cz website

Nejbližší podobné firmy

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu