Ověřená firma

rovnátka ltm s.r.o. - Saifrtová Sylvie MUDr.

Úsměv na celý život. Ortodoncie je obor zubního lékařství, který se zabývá rovnáním zubů a úpravou skusu.

0 (0 hodnocení)

+420 416 533 500

Popis činnosti

Naše ordinace poskytuje kompletní ortodontickou léčbu (rovnátka) pro děti a dospělé pacienty. Provádíme léčbu snímacími a fixními ortodontickými aparáty všech vad skusu, včetně kombinované ortodonticko-chirurgické léčby.

V naší ordinaci používáme nejmodernější dostupné metody jak při diagnostice, tak léčbě (digitální RTG, kotevní mikrošrouby, samoligující zámky).

Jako první orto pracoviště na severu Čech využíváme k diagnostice CBCT technologii .

Po vstupní konzultaci a následném kompletním vyšetření Vám sestavíme léčebný plán. Ten s Vámi detailně probereme, abyste se mohli zodpovědně rozhodnout, zda námi navrhovanou léčbu chcete podstoupit. Průměrná doba léčby fixním ortodontickým aparátem je dva roky.

Nedílnou součástí našeho týmu je dentální hygienistka, která se stará o Vaše orální zdraví. Zatímco zubní lékař se většinou zabývá až důsledky vaší nedostatečné péče o chrup, dentální hygienistka se snaží ve spolupráci s Vámi těmto obtížím předcházet. Její preventivní péče je také důležitá pro dlouhodobé udržení mnohdy nákladného stomatologického ošetření (výplní, korunek, můstků a implantátů).

Neléčené ortodontické vady se mohou časem zhoršit. Mohou být příčinou vzniku zubního kazu, parodontózy, obtíží při příjmu potravy. Včasná ortodontická léčba může být finančně méně náročná než následná léčba problémů vzniklých neléčenou vadou. U některých pacientů může být již ve věku 5-6 let vhodná ortodontická konzultace. Většinou je indikována praktickým stomatologem. Léčba v tomto věku je především preventivní, kdy se snažíme zabránit rozvoji vady.

Jako v jiných medicínských oborech je spolupráce pacienta nezbytná pro správný a rychlý průběh léčby. Jedině tak dosáhneme dobrého výsledku. Bez spolupráce pacienta rovnátka nepracují správně.

Doufáme, že u nás budete spokojeni a Váš nový úsměv se stane branou k Vašim životním úspěchům.

Těšíme se na Vaši návštěvu.

Produkty

Snímatelná rovnátka CBCT Fixní rovnátka

Služby

Ortodontická péče pro děti i dospělé Dentální hygiena Ortognátní chirurgie

Jazyky

čeština, angličtina

Kontakty

Telefony

+420 416 533 500 hlavní telefon
+420 607 931 521 Mobil
+420 720 386 331 Mobil

Emaily

sylvie.saifrtova@centrum.cz
rovnatka-lito@rovnatka-litomerice.cz

Odkazy

www.rovnatka-litomerice.cz

Facebook

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu