ADDINOL Central Europe s.r.o.

0 (0 hodnocení)

+420 381 212 844

Main

Popis činnosti

Společnost ADDINOL již více než 80 let vyvíjí vysoce výkonná maziva, která vyrábí ve svém sídle v Německu. Naší hlavní kompetencí jsou produkty a inovace vytvořené v našem vlastním oddělení výzkumu a vývoje.

Ať jde o motorové oleje pro osobní a komerční vozidla, průmyslové převodové oleje, oleje pro plynové motory nebo maziva pro turbíny, všechny produkty značky ADDINOL jsou vyráběny, plněny, baleny, uskladňovány a odesílány do celého světa z průmyslového města Leuna, Střední Německo.

Díky prvotřídní partnerské síti jsou maziva ADDINOL používána ve více než 90 zemích světa. Díky komplexním školením a technické podpoře jsou naši mezinárodní experti vždy pohotoví, zejména pokud jde o nejaktuálnější znalosti a podporu zákazníků po celém světě – od výběru a použití produktu až po provoz.

Produkty

Maziva pro automobily Motorové oleje Převodové oleje Funkční kapaliny Oleje pro plynové motory Oleje pro vodící plochy Hydraulické oleje Oleje na ochranu proti korozi Potravinářský a nápojový průmysl Oleje pro strojírenskou výrobu Oleje pro textilní stroje Turbínové oleje Plastická maziva Kompresorové oleje Teplonosné oleje Transformátorové oleje

Služby

Výroba a prodej Vývoj Technická podpora

Značky

Addinol

Kontakty

Telefony

+420 381 212 844 Main
+420 381 212 848 Fax

Emaily

info@addinol.cz

Odkazy

http://www.addinol.cz website
http://www.addinol.cz/produkty menu
http://www.addinol.cz/kontakty order

Facebook

Nejbližší podobné firmy

0 (0 hodnocení)

0 (0 hodnocení)

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu