COUNTRY GRILL

Vynikající lahůdky. Zastavte se u našich prodejních vozů, vezměte si s sebou chutné grilované speciality a vychutnejte si je v pohodlí domova!

100 (1 hodnocení)

+420 602 266 795

Main

Popis činnosti

Nemáte čas na vaření? V našich prodejních vozech COUNTRY GRILL nabízíme grilovaná kuřata a další speciality s sebou.

Jsme síť nezávislých partnerů, kteří nabízejí lahodná grilovaná kuřata a další grilované speciality v mobilních grilovacích vozech. Všichni jsou zavázáni k nejvyšším standardům kvality výrobku, hygieny a zákaznických služeb a chtějí zákazníky rozmazlovat prvotřídními, tradičními a regionálními produkty.

Naší specialitou je tradiční grilované kuře, je křupavé, šťavnaté a čerstvě připravené. Náš grilér nabízí ale mnohem víc, například kuřecí stehýnka, žebírka, kolena a saláty. Vše v kompletním menu. Nechejte se překvapit!

COUNTRY GRILL si můžete také pronajmout. Grilovací vůz se postará o vše. Ať jde o narozeninovou party, firemní oslavu, nebo Váš vlastní Oktoberfest – náš mobilní gril je vždy atrakcí. Ale ještě více okouzlí Vaše hosty čerstvá příprava na místě.

Až uvidíte grilovací vůz s obřím kuřetem na střeše, můžete si být jisti, že nabízí regionální a čerstvě připravená a lahodná kuřata a speciality, přirozeně z grilu.

Jsme tu pro Vás každý den, a to již více než 25 let!

Těšíme se na Vás! _

Produkty

Grilovaná kuřata Vepřová žebírka Vepřová kolena Krůtí stehna Burgery Kuřecí steaky v housce Kuřecí řízky v housce Opečená sekaná v housce Smažený sýr Párky v rohlíku Tortilly s kuřecím masem Hranolky Saláty Omáčky Pečivo

Služby

Grilování Fast food Food truck Imbiss Občerstvení Catering Party servis Firemní oslavy Events

Značky

COUNTRY GRILL

Kontakty

Telefony

+420 602 266 795 Main
+420 353 562 986 Alt
+420 353 568 877 Fax

Emaily

info.cz@countrygrill.com

Odkazy

www.countrygrill.com website

Hodnocení

  • 100 od , 22.12.2017 15:20
    Vynikající chuť

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu