Matice cyrilometodějská s.r.o.

Nejsi to ty, kdo nese kříž, kříž nese tebe.

0 (0 hodnocení)

+420 585 222 803

Popis činnosti

Matice cyrilometodějská je organizace s více než stoletou tradicí, která usiluje o upevnění křesťanství ve veřejném a soukromém životě, zvláště je zaměřena na podporu křesťanského charakteru rodinného života. Vydává křesťanskou literaturu vlastní a prodává literaturu i od jiných křesťanských nakladatelství. Má dvě maloobchodní prodejny.

Na Wurmově ulici 9 v Olomouci je prodejna otevřena v pondělí až pátek od 8:00 do 16:30 hodin. Jsou zde k dostání mimo duchovní literatury i farní tiskopisy, liturgické knihy, ornáty, kněžské košile, křestní roušky a křestní svíce, různé druhy mešního vína, hostie, svíce a jiné devocionálie. Farnostem a studentům poskytujeme slevu.

Druhá prodejna je na Dolním nám. 24, jejíž prodejní doba je uvedena dále v odst. PROVOZNÍ DOBA. Zde MCM prodává také křesťanskou literaturu vlastní a z jiných nakladatelství, mešní víno, hostie, sošky, pohledy, záložky, svíce, ikony, obrazy, kropenky, růžence, medailky, křestní svíce a roušky. Farnostem a studentům poskytujeme slevu.

Na svých webových stránkách provozujeme internetový prodej výše uvedeného zboží.

Matice cyrilometodějská s.r.o. také vlastní nakladatelství a tiskárnu. Příjem zakázek je na Dolním nám. 24 v Olomouci od 6 do 14 hodin.

Zhotovíme i sazbu, grafické návrhy, vytiskneme knihy, letáky, brožury, tiskopisy. Zhotovíme knihařské vazby V1, V2.

Nabízíme kvalitní malonákladový barevný tisk na papíře do gramáže až 300 gr. Předkalkulace ceny je samozřejmostí.

Matice cyrilometodějská vydává církevně schválený týdeník Světlo - periodikum v linii učitelského úřadu katolické církve, směřující k prohloubení duchovního života a mariánské úcty. Najdete v něm texty Svatého otce, nedělní liturgická čtení s meditací, pravidelná poselství z Medjugorje, informace o událostech v současné církvi, zásadní pojednání předních katolických teologů k palčivým problémům současného života v církvi, četbu ze života svatých na pokračování, drobné církevní aktuality, liturgický kalendář, breviář pro laiky, program TV NOE, nabídku knih.

Týdeník zasíláme přímo na konkrétní adresy. Cena 1 kusu je 14 Kč včetně poštovného. Při větším odběru sleva.

Produkty

knihy učebnice katechetické pomůcky kněžské košile hostie mešní víno křestní roušky a svíce svíce bohoslužebné prádlo kadidlo a uhlíky lampový olej a olejové svíce růžence kříže a ikony CD a DVD trika s potiskem

Služby

křesťanská literatura e-shop malonákladový tisk devocionálie tiskárna

Kontakty

Telefony

+420 585 222 803 hlavní telefon
+420 585 220 626 další telefon

Emaily

knihy@maticecm.cz
objednavky@maticecm.cz

Odkazy

www.maticecm.cz

Facebook

Kontakty

Otevírací hodiny

Po 8 - 12 12:30 - 17
Út 8 - 12 12:30 - 17
St 8 - 12 12:30 - 17
Čt 8 - 12 12:30 - 17
8 - 12 12:30 - 17
So 8 - 12 Dnes
Ne zavřeno

Po dobu letních prázdnin je v sobotu zavřeno.

Klíčová slova

křesťanská literatura náboženská literatura devocionálie mešní víno církevní potřeby upomínky ke svátostem hostie křestní roušky křestní svíce kostelní svíce katechetické pomůcky bohoslužebné prádlo růžence kříže ikony

Kategorie

Knihkupectví, knihkupci Textil Dárkové předměty

Platební metody

  • American Express
  • VISA
  • hotově
  • faktura
  • MASTERCARD

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu