RETROPATENT s.r.o.

0 (0 hodnocení)

+420 602 447 769

Akční nabídka

Popis činnosti

Základem poskytovaných služeb je především zastupování klientů před úřady průmyslového vlastnictví v České republice i v zahraničí, zajišťování ochrany jejich duševního vlastnictví, především ochranných známek, patentů, průmyslových vzorů (designů). Dále je samozřejmostí zastupování u správního soudu a zastupování u obecných soudů ve věcech vymáhání práv z průmyslového vlastnictví či autorských práv a práv hospodářské soutěže.

Kancelář zastupuje mnoho společností či fyzických osob jak v České republice, tak i v zahraničí. Poskytujeme veškeré služby v oblasti duševního vlastnictví.

Mgr. Kamil Kolátor, evropský patentový a známkový zástupce, zahájil činnost patentové známkové a průmyslově právní kanceláře v roce 1992. V roce 2007 byla založena společnost s ručením omezeným RETROPATENT, jež poskytuje všechny služby v oblasti průmyslových a autorských práv jak v České republice, tak v EU, a spolu se spolupracujícími kancelářemi v celkem 84 zemích světa.

Provozní doba dle dohody.

Služby

registrace ochranných známek v ČR, EU registrace národních patentů, evropských patentů a mezinárodních přihlášek vynálezů, užitných vzorů registrace průmyslových vzorů v ČR, EU a zahraničí zastupování klientů ve všech oblastech autorských práv zastupování ve sporech nekalé soutěže

Kontakty

Telefony

+420 602 447 769 hlavní telefon
+420 602 447 769 Mobile

Emaily

ip@kolator.com

Odkazy

www.kolator.com website

Kontakty

Klíčová slova

ochranné známky národní patenty užitné vzory průmyslové vzory autorské právo patenty vynálezy nekalá soutěž

Kategorie

Patenty, ochranné známky

Platební metody

  • faktura
  • hotově

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu