Ověřená firma

Hotel Svatý Tomáš

Není hotel jako hotel...

0 (0 hodnocení)

+420 380 709 811

Popis činnosti

Horský hotel nacházející se v nadmořské výšce 970 m ve velmi zachovalé části Šumavy na pravém břehu Lipenského jezera s kapacitou 60 lůžek, vhodný jak pro rodiny s dětmi, tak pro firemní akce (semináře, školení, rauty), sportovní oddíly či rodinné příležitosti.

Hotel je tvořen čtyřmi na sebe navazujícími budovami, které vytváří obdélníkové nádvoří. Na tomto nádvoří je mimo jiné umístěna letní restaurace.

Nabízíme Vám pohodlí a komfort luxusního a přitom romantického wellness hotelu s bazénem, vířivkou, saunou, masážemi, hotelu s vkusnými pokoji a vším, co k pohlazení těla i duše neodmyslitelně patří.

V hotelu samotném můžete trávit čas odpočinkem – buď při posezení v hotelové restauraci či vinárně, na zahradě nebo v sauně, infrakabince či vířivce hotelového Regeneračního centra. Můžete však u nás trávit čas i aktivněji – zaplavat si v hotelovém bazénu nebo potrápit tělo v posilovně.

I v nejbližším okolí hotelu můžete lenivě a příjemně relaxovat – posedět u studánky a posilnit se její živou vodou nebo večer u táboráku. Děti mají možnost využít dětské hřiště nebo si zadovádět s naší kozou.

Naše restaurace má 50 míst, desítky dalších pak zámecká vinárna, konferenční místnost a letní restaurace na nádvoří hotelu. Naši kuchaři vás pohostí vynikající domácí kuchyní, a to české i mezinárodní kuchyně, rybími a zvěřinovými specialitami.

Přijeďte si k nám odpočinout. Budeme se na Vás těšit.

Služby

ubytování restaurace vinárna grilování wellness fitness bazén, whirlpool

Kontakty

Telefony

+420 380 709 811 hlavní telefon
+420 602 714 794 mobilní telefon

Emaily

hotel@hotel-svatytomas.cz

Odkazy

www.hotel-svatytomas.cz

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu