Milan Hruška – zahradnické práce

Zahrady tvoříme od zhotovení projektu až po předání zahrady. Zakládáme si na spolehlivosti a jednáme solidně.

0 (0 hodnocení)

+420 602 327 029

Popis činnosti

Naše firma působí na trhu již od roku 1992. Nabízíme projektování a realizace okrasných zahrad, automatických závlahových systémů a zahradních jezírek, provádíme terénní úpravy, pokládání travních koberců, kácení stromů a celoroční údržbu zeleně. Zahrady tvoříme od zhotovení projektu až po předání zahrady.

Pokládáme zahradní dlažbu či šlapáky v trávníku, stavíme okrasné i opěrné zídky z kamene i zahradních tvarovek, skalky i terásky. Realizujeme fóliová zahradní jezírka i s korytovými přítoky.

Na zrealizované zakázky poskytujeme záruky – na zahrady 2 roky a na závlahové systémy 6 let! Také nabízíme bezplatné poradenství po dobu 6 let od dokončení díla.

Zakládáme si na spolehlivosti a jednáme solidně. Nebereme zálohy, platby se uskutečňují průběžně po zrealizování části díla, po dokončení a předání díla. Pro naše zákazníky je k dispozici bezplatné poradenství v oblasti zahradní problematiky.

Výsledky naší práce můžete vidět např.:
- v areálu IKEM v Praze-Krči
- v areálu Rehabilitačního ústavu Kladruby
- v 160 soukromých zahradách

Neváhejte a kontaktujte nás! Těšíme se na budoucí spolupráci!

Produkty

Travní koberce Automatické závlahové systémy Zahradní dlažba Okrasné a opěrné zídky Skalky a terásky Zahradní jezírka Závlahy 200-230 Kč/m² Trávníky seté od 40 Kč/m²

Služby

Zhotovení projektu Výsadby keřů Výsadby stromů Pokládka travních koberců Realizace jezírek Komplexní údržba zahrad i parků Kácení a prořezávání stromů Bezplatné poradenství Zhotovení projektu od 5 000 do 8 000 Kč Pokládka travních koberců od 130 Kč/m²

Značky

Milan Hruška – zahradnické práce Rain Bird

Kontakty

Telefony

+420 602 327 029 hlavní telefon

Emaily

hruskamil@atlas.cz

Odkazy

http://www.hruska-zahrady.cz

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu