Revize plynového zařízení - Koten Jaroslav

Zákazníkům nabízíme profesionální přístup. Naše dlouholeté zkušenosti, osobní přístup ke každému zákazníkovi a pravidelná školení jsou zárukou kvality a vysoké úrovně našich služeb.

0 (0 hodnocení)

+420 777 840 877

Main

Popis činnosti

Potřebujete revizi plynu a nevíte, na koho se obrátit? Potřebujete namontovat kotel či plynovod? Obraťte se na specialistu v oboru plyn, který zákazníkům poskytuje komplexní služby spojené s plynovými zařízeními.

Zabýváme se především revizní činností. Zajišťujeme revize plynu a plynových zařízení (kotlů) včetně kondenzačních. Kromě revizních činností nabízíme také servisní služby. Zaměřujeme se především na servis plynových kotlů a tlakových nádob.

Jsme smluvním partnerem předních dodavatelů plynových kotlů. Spolupracujeme s originálními výrobci plynových zařízení, přičemž jsme vedeni v databázi smluvních servisů. Veškeré námi nabízené služby nabízíme jak pro firemní, tak pro soukromý sektor.

Služby poskytujeme nejen ve Velkém Meziříčí, ale také ve městech Křižanov, Měřín, Jihlava, Velká Bíteš, Třebíč, Brno, Blansko, Tišnov, Bystřice nad Pernštejnem, Náměšť nad Oslavou a okolí.

V případě zájmu o naše služby nás neváhejte kdykoliv kontaktovat.

Těšíme se na budoucí spolupráci! _

Produkty

Domovní a průmyslové plynovody Tlakové nádoby Kotelny

Služby

Revize plynu Opravy plynových kotlů Revize tlakových nádob Montáž plynových kotlů Regulace topné soustavy Inspekční činnost Prohlídky kotelen Realizace domovních a průmyslových plynovodů

Kontakty

Telefony

+420 777 840 877 Main

Emaily

jaroslav.koten@tiscali.cz

Odkazy

https://revizeplyn.com/ website

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu