Revize plynového zařízení - Koten Jaroslav

Zákazníkům nabízíme profesionální přístup. Naše dlouholeté zkušenosti, osobní přístup ke každému zákazníkovi a pravidelná školení jsou zárukou kvality a vysoké úrovně našich služeb.

0 (0 hodnocení)

+420 777 840 877

Main

Popis činnosti

Potřebujete revizi plynu a nevíte, na koho se obrátit? Potřebujete namontovat kotel či plynovod? Obraťte se na specialistu v oboru plyn, který zákazníkům poskytuje komplexní služby spojené s plynovými zařízeními.

Zabýváme se především revizní činností. Zajišťujeme revize plynu a plynových zařízení (kotlů) včetně kondenzačních. Kromě revizních činností nabízíme také servisní služby. Zaměřujeme se především na servis plynových kotlů a tlakových nádob.

Jsme smluvním partnerem předních dodavatelů plynových kotlů. Spolupracujeme s originálními výrobci plynových zařízení, přičemž jsme vedeni v databázi smluvních servisů. Veškeré námi nabízené služby nabízíme jak pro firemní, tak pro soukromý sektor.

Produkty

Domovní a průmyslové plynovody Tlakové nádoby Kotelny

Služby

Revize plynu Opravy plynových kotlů Revize tlakových nádob Montáž plynových kotlů Regulace topné soustavy Inspekční činnost Prohlídky kotelen Realizace domovních a průmyslových plynovodů

Kontakty

Telefony

+420 777 840 877 Main

Emaily

jkoten24@gmail.com

Odkazy

revizeplyn.com/ website

Nejbližší podobné firmy

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu