ContiMade, spol. s r.o.

0 (0 hodnocení)

+420 731 155 637

Popis činnosti

Společnost vznikla v roce 1993, spolu s firmou ContiS, která ve stejném areálu zajišťuje výrobu veškerých ocelových konstrukcí. Společnost působí v obci Kaňovice, ve Zlínském kraji, v České republice. Svými 65 zaměstnanci tvoří významný zdroj zaměstnanosti v regionu. Roční obrat firmy činí přibližně 180 milionů českých korun. Exportované výrobky nacházejí využití po celém světě, v současnosti nejvíce v Německu, Švýcarsku, Belgii, na Islandu, v Litvě, Holandsku, Skandinávii.
Naše společnost byla založena jako výhradně česká a tento výjimečný status si udržujeme i v současnosti. Hlavní důraz klademe na vysokou kvalitu a ekologičnost produktů. V příštích měsících se naše technické zázemí rozšíří o nové výkonnější stroje, které dále zkvalitní nejenom samotné výrobky, ale svou šetrností k pracovnímu prostředí i podmínky zaměstnanců. Plánujeme vybudování nové polyfunkční budovy a výrobní haly.
Naše firma nabízí širokou škálu možností v provedení obytných kontejnerů. Od samostatných buněk až po složité sestavy. Moduly mohou být stohovány až na tři patra. Toto je elegantním řešením při řešení ubytovací kapacity od jednotlivců (samostatné buňky) až po ubytovny nebo i hotely v luxusním provedení. V kombinaci se sanitárními kontejnery lze jednoduše vytvořit samostatný obytný celek vyhovující všem potřebám. Zkušenosti máme jak při zřizování kanceláří, tak i školek, nemocnic a ubytovacích kapacit. Délka jednoho kusu kontejneru se může pohybovat na úrovni 12 m. Během krátké doby tak může na volném prostranství vzniknout impozantní stavba z obytných kontejnerů. Nabízíme i dodání a instalaci vnitřních či venkovních schodišť, přístřešků, zábradlí, klimatizace apod. Našim doplňkovým sortimentem je i výroba nábytku šitá na míru.

Produkty

mobilní kontejnery montované stavby

Kontakty

Telefony

+420 731 155 637 hlavní telefon

Emaily

firma@contimade.cz

Odkazy

http://www.contimade.cz

Kontakty

Klíčová slova

obytné kontejnery sanitární kontejnery kontejnery zařízení staveniště technologické kontejnery

Kategorie

Kontejnery obytné, buňky

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu