Akční nabídka

Popis činnosti

Zajímáte se o zdravý životní styl? Zajímá vás, které přírodní produkty a vitamíny jsou pro vás vhodné a pomohou posílit vaše zdraví? Nechte se inspirovat a dovolte NatureVia® , aby vás provázel na každém kroku vaší cesty ke zdraví, doplnil a obohatil váš život.
Od roku 1993 se doplňky Swiss Natural® nyní pod značkou NatureVia dováží i do ČR, kde se především probiotika a brusinky zařadily mezi nejúspěšnější produkty ve svých kategoriích. Dovážíme i doplňky stravy belgické firmy ORTIS pod řadou FRUCTOLAX. NatureVia a ORTIS jsou oblíbené značky všech, kdo si uvědomují hodnotu svého zdraví.

Produkty jsou vyráběny nejmodernější technologií, zaručující dodržení nejvyšších standardů kvality od vstupních surovin až po finální produkt. Jsou průběžně kontrolovány nezávislými akreditovanými a státem kontrolovanými laboratořemi. Ty ověřují kvalitu a čistotu jednotlivých složek v produktu, včetně jejich trvanlivosti a stability.

Všechny produkty jsou dodávány v nerozbitných, farmakologicky a ekologicky nezávadných vratných obalech.

Všechny produkty jsou jsou běžně v prodeji v lékárnách a centrech zdravé výživy. Další možností je objednat si produkty i zásilkovou službou na telefonu 241 430 910 nebo prostřednictvím našeho e-shopu.

Produkty

Vitamin D3 KIDS kapky Laktobacílky pastilky IMUNITA Laktobacílky baby sáčky Laktobacily "3" Laktobacily "5" IMUNITA Srdce, zrak, mozek Nenasycené mastné kyseliny Max brusinky 250 mg Mega brusinky 500 mg Imunita a obranyschopnost: Imunita Vitamin D3-Efekt Omega ONE a Day C-MIX 500mg Vitamin C - C-MIX 500mg Klouby MicroLactin SUPER FLEX Laktobacily IMUNITA Sleepnox Forte Nespavost Vegapure® Cardio Magnesium MEGA 835mg Magnesium 425mg Vitamin D3 1000 I.U. Imunita Vitamin D3 KIDS 600 I.U. Vitamin D3 2000 I.U. Multikomplex Energyman Estrovone

Služby

Výroba z přírodních zdrojů

Kontakty

Telefony

+420 241 430 910 Prodejna
+420 241 430 912 další telefon

Emaily

info@biovit.cz

Odkazy

www.naturevia.cz
www.biovit.cz

Hodnocení

Přístup lékaře
100
Ordinační doba, délka čekání
100
  • 100 od , 04.12.2015 23:26
    Osobní přístup personálu, koupen výrobek, pro který jsem původně nešel, ale nelituji - pomohl. Vyslechli mě, nebyl jsem jen anonymní zákazník, za kterým se zavřou dveře a už ho neznají. Vřele doporučuji!

Kontakty

Provozní doba prodejny:

Po zavřeno
Út zavřeno
St zavřeno
Čt zavřeno Dnes

Od 16.3.2020 je prodejna zavřena. E-SHOP pracuje v omezeném režimu.

Klíčová slova

zácpa probiotika menopauza spánek andropauza doplňky stravy Swiss Swissnatural Swiss natural zdravé klouby laktobacily cholesterol brusinky přírodní doplňky stravy doplňky stravy Praha probiotika bifidobakterie vitamíny minerály fructolax javorový sirup

Kategorie

Alternativní medicína a léčitelé Zdravá výživa, doplňky a biopotraviny Dětská výživa Lékárny Lékaři Adrenalinové a extrémní sporty Sportovní lékařství Sportovní výživa Sportovní kluby, tělovýchovné jednoty Léčebny, sanatoria a ozdravovny

Platební metody

  • hotově
  • faktura
  • MASTERCARD
  • VISA

Dobírkou

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu