+420 241 430 910

Prodejna

Akční nabídka

Popis činnosti

Zajímáte se o zdravý životní styl? Zajímá vás, které přírodní produkty a vitamíny jsou pro vás vhodné a pomohou posílit vaše zdraví? Nechte se inspirovat a dovolte Swiss Natural™, aby vás provázel na každém kroku vaší cesty ke zdraví, doplnil a obohatil váš život.

Od roku 1993 se doplňky Swiss Natural® dováží i do ČR, kde se především probiotika a brusinky zařadily mezi nejúspěšnější produkty ve svých kategoriích. Nabízíme dovoz a prodej kanadských doplňků stravy Swiss Natural® a doplňků stravy FRUCTOLAX belgické firmy ORTIS - oblíbené značky všech, kdo si uvědomují hodnotu svého zdraví.

Produkty jsou vyráběny nejmodernější technologií, zaručující dodržení nejvyšších standardů kvality od vstupních surovin až po finální produkt. Jsou průběžně kontrolovány nezávislými akreditovanými a státem kontrolovanými laboratořemi. Ty ověřují kvalitu a čistotu jednotlivých složek v produktu, včetně jejich trvanlivosti a stability.

Všechny produkty jsou dodávány v nerozbitných, farmakologicky a ekologicky nezávadných vratných obalech.

Všechny produkty jsou registrovány MZ ČR a jsou běžně v prodeji v lékárnách a centrech zdravé výživy. Další možností je objednat si produkty i zásilkovou službou na telefonu 241 430 910 ( v prac. dnech 12–17hod) nebo prostřednictvím našeho e-shopu.

Produkty

Laktobacily a bifidobakterie: Laktobacílky Laktobacílky baby Laktobacily "3" Laktobacily "5" Brusinky: Mega brusinky akut Max brusinky 250 mg Mega brusinky 500 mg Imunita a obranyschopnost: Vitamín D3-Efekt Beta Karoten Plus C-MIX Klouby a pohyb: MicroLactin Nervy a spánek: Sleepnox Forte FRUCTOLAX Vegapure® Cardio Magnesium "1" Srdce a cholesterol: Vegapure Omega-3 Vitamíny a minerály: Křemík organický Multikomplex Pro muže: Energyman Estrovone Javorový sirup naturevia

Služby

Výroba z přírodních zdrojů

Kontakty

Telefony

+420 241 430 910 Prodejna
+420 241 430 911 Prodejna

Emaily

info@biovit.cz

Odkazy

www.biovit.cz

Hodnocení

Přístup lékaře
100
Ordinační doba, délka čekání
100
  • 100 od , 04.12.2015 23:26
    Osobní přístup personálu, koupen výrobek, pro který jsem původně nešel, ale nelituji - pomohl. Vyslechli mě, nebyl jsem jen anonymní zákazník, za kterým se zavřou dveře a už ho neznají. Vřele doporučuji!

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu