SABBIA s.r.o.

0 (0 hodnocení)

+420 775 385 538

Popis činnosti

Stavební firma SABBIA s.r.o. Prachatice provádí stavbu zděných novostaveb rodinných domů a administrativních budov. Zajistíme realizaci stavby od návrhu až po realizaci, tzv. "na klíč", rozsah činností zajišťovaných naší firmou záleží na přání klienta. Vypracujeme projektovou dokumentaci, zhotovíme základovou desku a provedeme hrubou stavbu domu. Dokážeme zajistit další služby, jako například provedení rozvodů ZTI, ÚT a elektroinstalace, zhotovení omítek, sádrokartonových konstrukcí, montáž obkladů, dlažeb a jiných podlahových krytin, dodávku dřevěných nebo plastových oken a dveří.

Zabýváme se rekonstrukcemi domů - kompletně opravíme a zateplíme vnější část budovy, zrenovujeme bytové jádro. Naší další činností je renovace historických objektů, fasád a sakrálních staveb (kostely, kaple) - dle požadavků památkové péče a investora provedeme kompletní renovaci ve spolupráci s restaurátory, uměleckými kováři a truhláři.

Zajišťujeme montáž sádrokartonových konstrukcí od podlahy po podhledy a vlastníme oprávnění na provádění protipožárních sádrokartonových konstrukcí. Pronajímáme vysokozdvižnou montážní plošinu a hydraulickou ruku. Nabízíme pronájem kontejnerů na suť včetně odvozu.

Produkty

rodinné domy administrativní budovy historické objekty

Služby

stavba a rekonstrukce rodinných domů, bytů a administrativních budov renovace historických objektů, fasád a sakrálních staveb (kostely, kaple) zateplování domů a panelových domů

Značky

ČSN EN ISO 9001:2001 ČSN EN ISO 14001:2005

Kontakty

Telefony

+420 775 385 538 hlavní telefon

Emaily

janrosa@email.cz

Odkazy

www.sabbia.cz

Kontakty

Otevírací hodiny

Po 7 - 17
Út 7 - 17
St 7 - 17
Čt 7 - 17
7 - 17 Dnes

Klíčová slova

stavební firma Prachatice renovace historických objektů, fasád a kaplí Jihočeský kraj stavby a rekonstrukce domů a bytů Prachatice

Kategorie

Stavební firmy, společnosti

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu