Ověřená firma

ANSA Sanatorium s.r.o. - MUDr. Jiří Patrák

Vyřešíme nejen Váš sportovní úraz. Jednodenní chirurgie, ambulance a plastická chirurgie.

100 (2 hodnocení)

+420 499 429 439

Popis činnosti

Představujeme Vám soukromou chirurgickou kliniku, která byla založena v roce 2002 jako sanatorium "jednodenní péče". Využívá teamového spojení prestižních lékařů – specialistů, aby poskytlo svým pacientům co nejlepší služby v oborech chirurgie, traumatologie, ortopedie a plastické i estetické chirurgie.

Nabízíme nejlepší služby v oborech chirurgie, ortopedie, sportovní traumatologie, plastické a estetické chirurgie. Léčba akutních úrazů i chronických potíží, operační léčba, výkony plastické a estetické chirurgie.

Operace varixu (křečových žil), operace tříselních a břišních kýl (klasickými metodami i s použitím tkáňové síťky), operace onemocnění ženského prsu, operace některých kožních a podkožních nádorů a uzlin apod., operace "syndromu útlaku karpálního tunelu", další operace vazů a šlach apod.

V chirurgické ambulanci naší kliniky se řeší jak akutní zdravotní potíže vzniklé úrazem nebo náhle vzniklé bolesti pohybového aparátu a břicha, tak arthroskopické operace kolenních, ramenních a hlezenních kloubů, rekonstrukce zkřížených vazů v kolenou, rekonstrukční operace některých zlomenin a vykloubení, operace Achillovy šlachy, operace "tenisových loktů" a kostních nárůstků, operace kladívkových prstů a některé metody operací "vybočených palců" apod.

Jednodenní chirurgie (one day surgery) je způsob organizace péče o operované pacienty, kdy po operaci následuje jen krátkodobý pobyt ve zdravotnickém zařízení (do 24 hodin), a jinak umožňuje, aby pacienti po operačních výkonech trávili pooperační rekonvalescenci doma místo v nemocnici. Je tím mimo jiné významně snížené riziko tzv. nemocniční nákazy a bývá příjemnější a aktivnější rekonvalescence vedoucí k brzkému uzdravení.

Služby

privátní chirurgická klinika chirurgie plastická chirurgie estetická chirurgie sportovní traumatologie léčba chronických potíží ortopedie anestezie

Kontakty

Telefony

+420 499 429 439 hlavní telefon
+420 777 165 037 Mobile

Emaily

info@ansa-chirurgie.cz

Odkazy

www.ansa-chirurgie.cz

Hodnocení

Prostředí
100
Přístup lékaře
100
Odbornost
100
Ordinační doba, délka čekání
100
  • 100 od , 30.06.2016 09:40
    Děkuji.
  • 100 od , 26.05.2015 21:16
    Vážení, chtěl bych Vám poděkovat za péči a přístup k pacientovi ve Vaší ambulanci. Dík patří i MUDr. Parkánové. S pozdravem Jiří Blažek

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu