Ověřená firma

KUCHYNĚ LENDR - Český výrobce

Tvoříme srdce Vašeho domova. Vytvoříme Vám novou kuchyň na míru tak, aby jste v ní byli šťastni.

95 (1 hodnocení)

+420 739 057 523

kuchyňské studio

Popis činnosti

Přemýšlíte o nové kuchyni? S radostí navrhujeme a pomáháme plánovat nové kuchyně. Když můžeme pomoct a dohlédnout na to, aby vše klaplo na jedničku.

Pomůžeme vám kompletně naplánovat Vaši novou kuchyň. Od 3D návrhu, výběru nejvhodnějších materiálů, praktických doplňků a vhodných spotřebičů, až po dohled nad samotnou realizací a kompletním zprovozněním spotřebičů tak, aby vše klapalo jako hodinky.

Využijte nezávaznou konzultaci zdarma a my Vám poradíme s tím, co Vás trápí při zařizování nové kuchyně. Každá část Vaší kuchyně je vyrobena v České republice. Díky tomu můžeme pro Vás pečlivě vybírat kvalitní materiály a Vaše kuchyně tak bude i po letech vypadat stále jako nová.

Stačí nám zavolat a domluvit si schůzku, abychom se vám mohli plně věnovat. Nenechejte nic na náhodu. Nová kuchyň je věc na dlouhou dobu. Kontaktujte nás a využijte nezávaznou konzultaci.

Těšíme se na budoucí spolupráci!

Produkty

Moderní kuchyně Designové kuchyně Provence kuchyně Rustikální kuchyně Vestavěné skříně Šatny na míru

Služby

Plánování kuchyní Grafické návrhy kuchyní Realizace kuchyní Konzultace Česká výroba

Kontakty

Telefony

+420 739 057 523 kuchyňské studio

Emaily

info@kuchynelendr.cz

Odkazy

www.kuchynelendr.cz

Facebook

Hodnocení

Přístup personálu
100
Kvalita montáže
100
Cena
80
Rozsah nabídky
100
  • 95 od , 07.09.2018 09:32
    Individuální přístup, široká nabídka materiálů, spotřebičů...

Kontakty

Otevírací hodiny

Po 9 - 17
Út 9 - 17
St 9 - 17
Čt 9 - 17 Dnes
9 - 17
So zavřeno
Ne zavřeno

Klíčová slova

kuchyně Olomouc kuchyňské studio Olomouc luxusní kuchyně luxusní kuchyně Olomouc kuchyně kuchyně na míru Olomouc kuchyňské studio kuchyně na míru moderní kuchyně výroba kuchyní na míru Olomouc Kuchyně na míru vestavěné skříně šatní skříně na míru designové kuchyně provence kuchyně rustikální kuchyně grafické návrhy kuchyní realizace kuchyní Olomouc skříně na míru Olomouc kuchyně Lendr Olomouc Lendr Olomouc kuchyně Oresi kuchyně na míru Prostějov designové kuchyně prodej bytů Olomouc nové byty Olomouc prodej domu Olomouc český výrobce kuchyní nábytek olomouc rohové kuchyně kuchyně do U 3d návrh kuchyně kuchyně s ostrůvkem rohová kuchyňská linka kuchyně jensen zelená kuchyně bílá kuchyně kuchyně bílý lesk šedá kuchyně kuchyňská linka bílá velké kuchyně kuchyně do l kuchyňská deska kuchyně fotogalerie kuchyně obrázky kvalitní kuchyně výprodej kuchyní kuchyně výprodej výprodej kuchyní z expozic kuchyně inspirace skleněné obklady do kuchyně sklo za kuchyňskou linku červená kuchyň kuchyně ikea moderní luxusní kuchyně návrhy interiérů lakované kuchyně kuchyně v lesku Bydlení Šantova byty Jánského šantovka living byty stupkova Holandská čtvrť slavonínské zahrady byty olomouc zlaté terasy olomouc rezidence u parku nová wolkerova nová sladovna rezidence zábřeh nový lipník vila park tabulový vrch bydlení šantovka bytový designer návrhy interiérů

Kategorie

Kuchyňská studia Nábytek kuchyňský Kuchyňské vybavení, potřeby a zařízení Nábytek Nábytek vestavěný

Platební metody

  • hotově
  • faktura

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu