Základní škola Vyškov, Purkyňova 39, příspěvková organizace

Projekt Žijme spolu – pomáhejme si, jehož cílem je sblížit mladší žáky se staršími, naučit je hrát si spolu, učit se spolu a pomáhat si navzájem.

0 (0 hodnocení)

+420 517 326 733

Sekretariát

Popis činnosti

Škola poskytuje úplné základní vzdělání od 1. do 9.ročníku. Rozšířená výuka tělesné výchovy od 6. do 9.ročníku.

Věnujeme se nejen pohybově nadaným žákům, ale i všem ostatním. V každém ročníku máme jednu třídu klasickou a jednu sportovní. Naší prioritou je vštípit žákům zásady zdravého životního stylu, proto jsme v našem školním vzdělávacím programu zařadili do všech tříd na prvním stupni předmět Výchova ke zdravému životnímu stylu, na který na druhém stupni navazuje předmět Péče o zdraví.

Zde se zaměřujeme na pohyb, správné držení těla, správné dýchání, zásady regenerace, zdravou výživu, pitný režim, prevenci kouření a užívání návykových látek, atd.

Naše škola má svůj bazén a tělocvičnu, posilovnu a sportovní halu. Pískové a travnaté hřiště. Od 1. ročníku je zařazena výuka anglického jazyka a výchova ke zdravému životnímu stylu. Nabízíme zájmové kroužky. Možnost využití školní družiny. Stravování ve školní jídelně.

Spolupracujeme se sportovními oddíly: Městský sportovní oddíl Vyškov, Městský fotbalový klub Vyškov, Klub plaveckých sportů Vyškov, Oddíl mažoretek Kalimero.

Služby

Základní škola sportovně založená Školní jídelna Školní družina

Jazyky

Anglický jazyk, Německý jazyk, Ruský jazyk

Kontakty

Telefony

+420 517 326 733 Sekretariát
+420 517 326 734 Školní jídelna
+420 517 326 741 Školní družina

Emaily

info@zspurkynova.vyskov.cz
jidelna@zspurkynova.vyskov.cz

Odkazy

www.zspurkynovavyskov.cz

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu