Ověřená firma

Vodovody a kanalizace Hodonín, a.s.

0 (0 hodnocení)

+420 518 305 911

Akční nabídka

Popis činnosti

Jsme společnost, která se zabývá diagnostikou a vytýčením sítí stanoviska k projektové dokumentaci, kontrola přípojky, výměny vodoměrů, vývoz jímek a septiků, čištění kanalizací a přípojek, monitoring kanalizací, chemická laboratoř - odběry vzorků a rozbory.

Úkolem této společnosti je zásobování obyvatelstva a průmyslu kvalitní pitnou vodou, odvádění odpadních vod, jejich čištění v čistírnách odpadních vod a poskytování dalších služeb v této oblasti.
VAK Hodonín, a.s. působí v regionu zahrnujícím okres Hodonín a části okresů Břeclav, Vyškov a Kroměříž. Pitnou vodou zásobujeme 68 obcí a měst, odkanalizování zajišťujeme pro 45 obcí a měst, provozujeme 24 čistíren odpadních vod.

Služby

diagnostika vodovodních sítí výměny vodoměrů vývoz jímek a septiků chemická služba vodovodů monitoring vody rozbory vody

Kontakty

Telefony

+420 518 305 911 hlavní telefon

Emaily

vak@vak-hod.cz

Odkazy

www.vak-hod.cz website

Facebook

Kontakty

Otevírací hodiny

Po 8 - 17
Út 6 - 14
St 8 - 17
Čt 6 - 14

Klíčová slova

úprava vody rozvody vody přípojky vody odkanalizování odpadní vody kanalizační přípojky odečet vodoměru výměna vodoměru poruchová služba cena vody pohotovostní služba rozbor vody čištění odpadních vod vodovody Hodonín kanalizace Hodonín pitná voda pitná voda Hodonín

Kategorie

Voda - rozvody Voda - úprava, čištění Kanalizace

Platební metody

  • hotově
  • faktura

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu