Houdek Ivan JUDr.

Notářská kancelář v Příbrami.

0 (0 hodnocení)

+420 318 621 575

Main

Popis činnosti

JUDr. Ivan Houdek, notář se sídlem v Příbrami, je pověřen notářským úřadem v obvodu Okresního soudu v Příbrami, je prezidentem Notářské komory v Praze.

V průběhu života mohou v životě každého z nás nastat těžké situace. Některým se však dá snadno předejít. Naše notářská kancelář sepisuje majetkové smlouvy snoubenců i manželů, závěti a další.

Řešíme obchodní společnosti, družstva a SVJ, majetkové smlouvy manželů a snoubenců, notářské úschovy. Provádíme notářský zápis jako podklad pro exekuci, osvědčení, výpisy z veřejných registrů.

Budete-li kupovat nebo prodávat nemovitost, notář může kromě sepsání kupní smlouvy také převzít kupní cenu do notářské úschovy a zajistit tak pro obě strany smlouvy bezpečný způsob její úhrady.

Produkty

Majetkové smlouvy manželů a snoubenců Notářský zápis Osvědčení Výpisy z veřejných registrů Závěti, listiny o vydědění a ustanovení správců dědictví Zástavní smlouvy

Služby

Obchodní společnosti Družstva SVJ Notářské úschovy Notářské zápisy Převody nemovitostí Osvědčování Konverze

Kontakty

Telefony

+420 318 621 575 Main
+420 318 623 076 Alt
+420 724 996 504 Mobile

Emaily

houdek@notarhoudek.cz

Odkazy

http://www.notar-houdek.cz/ website

Facebook

Kontakty

Otevírací hodiny

Po 7 - 16
Út 7 - 16:30 Dnes
St 7 - 16
Čt 7 - 18
7 - 16

Klíčová slova

notáři notářská kancelář notářský zápis majetkové smlouvy výpisy notářské úschovy notář notářská kancelář Příbram notář Příbram osvědčování převody nemovitostí zástavní smlouvy závěti dědictví notářské služby úschovy majetkové vztahy notářské úschovy Příbram notářské služby Příbram JUDr. Houdek Příbram

Kategorie

Notáři Právní poradenství

Platební metody

  • hotově

Nejbližší podobné firmy

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu