Ověřená firma

SURGEO, s.r.o. - Geodetické práce

0 (0 hodnocení)

+420 518 333 344

Popis činnosti

Naše společnost se zabývá prováděním zeměměřických prací, geologickými pracemi, inženýrská geologie, hydrogeologie, ložisková geologie, důlní měřičství, projekční činností, (pozemkové úpravy, hornická činnost, činnost prováděná hornickým způsobem, vrty pro tepelná čerpadla, studny) skenováním, digitalizací a zpracováním grafických a atributových dat pro systémy GIS, digitalizací rozsáhlých mapových a výkresových archivů, elektronickým publikováním a dalšími činnostmi.

Činnost firmy se dále rozšířila o skenovací práce v širokém sortimentu v souvislosti s archivním zpracováváním dat, digitalizací a zpracováním elektronických dat, zpracováním dat pro systémy GIS a tvorbu elektronických publikací. Prakticky ve všech oborech činnosti firmy začaly být uplatňovány technologie GIS.

Pracovníci firmy mají dlouholeté zkušenosti v této oblasti, zejména v regionu jižní Moravy, neboť zejména zakládající společníci firmy se touto náročnou, odpovědnou a vysoce kvalifikovanou činností zabývají již dlouhou řadu let.

Služby

geodeti geometrické plány zeměměřičství geodezie vytyčování pozemků projektování studny hydrogeologické práce geodetické práce geologické práce důlní měřičství skenování projektování vrtů pro tepelné čerpadla kartografické práce reprografické práce projekční práce

Kontakty

Telefony

+420 518 333 344 hlavní telefon
+420 518 333 349 Alt

Emaily

surgeo@surgeo.cz

Odkazy

www.surgeo.cz website

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu