Ověřená firma

Melodie Voříšek s.r.o.

Hudební nástroje

0 (0 hodnocení)

+420 775 592 195

Popis činnosti

Melodie Zdeněk Voříšek „U Černé Věže“ nabízí široký sortiment akustických hudebních nástrojů. V přízemí akustické a elektroakustické kytary, smyčcové nástroje a harmoniky včetně doplňků a příslušenství. V prvním patře dechové nástroje a bicí včetně příslušenství. To vše přímo v centru Českých Budějovic u náměstí.

Nabízí také komisní prodej použitých hudebních nástrojů stejného charakteru, jež jsou na prodejně.

Melodie Zdeněk Voříšek „Na Sadech“ je speciální prodejnou klávesových nástrojů včetně klavírů. Elektronických hudebních nástrojů, elektrických kytar, baskytar, efektů, zesilovacích aparatur a not. Nabízí také komisní prodej použitých hudebních nástrojů stejného charakteru, jež jsou na prodejně.

NAŠE FIRMA MELODIE VOŘÍŠEK s.r.o. PŮSOBÍ V Č. BUDĚJOVICÍCH JIŽ 20 LET. JSME NEJVĚTŠÍ PRODEJNOU HUDEBNÍ NÁSTROJŮ V JIŽNÍCH ČECHÁCH. GARANTUJEME ZÁRUKU KVALITNÍHO ZBOŽÍ A ZASTUPUJEME VŠECHNY ZNAČKY, KTERÉ NA ČESKÉM TRHU EXISTUJÍ. MÝTY O VÝHRADNÍM ZASTOUPENÍ JSOU V ČR SPÍŠ ÚSMĚVNOU UKÁZKOU JAK OKLAMAT ZÁKAZNÍKA. JSME AUTORIZOVANÍ PRODEJCI FIRMY, GRETCH, TAMA, DOWINA, IBANEZ.V NAŠÍ FIRMĚ JSOU ZKUŠENÍ ODBORNÍCI S LETITOU PRAXÍ V OBORU. ZNAMENÁ TO, ŽE NEJSME JEN PRODAVAČI, CO POTŘEBUJÍ ZA KAŽDOU CENU PRODAT, ALE PROFESIONÁLOVÉ, KTEŘÍ NA NÁSTROJE, CO PRODÁVAJÍ, UMÍ I HRÁT. SNAŽÍME SE DOPORUČIT VŽDY NÁSTROJ NEJKVALITNĚJŠÍ V DANÉ CENOVÉ KATEGORII.

Produkty

boxy klávesy komba pa soustavy zesilovače strunné nástroje bicí dechy noty knihy zpěvníky

Služby

prodej bazar

Značky

Marshall Ibanez Laney Cort Yamaha Casio Jackson Gibraltar Gretsch Tama Amati Dowina Roland

Kontakty

Telefony

+420 775 592 195 hlavní telefon

Emaily

vez@melodie-hudebniny.cz

Odkazy

www.melodie-hudebniny.cz website

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu